Jerzy Nowak

CO-FOUNDER NXT NUTRITION SP. Z O.O

Gdy mieliśmy problemy z automatyzacją generowania leadów w naszej firmie Mateusz nie tylko pokazał rozwiązania, które działają u nas do dzisiaj. Pokazał też, że istnieją prostsze, niestandardowe ścieżki, których nie wykorzystuje nasza konkurencja. Do dzisiaj pozwala nam to na zdobywanie klientów na autopilocie. Znakomity profesjonalista.

Kamila Romanowicz

program edukacyjny "Główka pracuje"

glowka-pracuje.eu

Podcast i newsletter o growth hackingu, to jest sztos! Z wielu podpowiedzi, wskazówek i porad już skorzystałam (z efektem), a wiele jeszcze przede mną. Mateusz, dziękuję, że poświęcasz czas i dzielisz się wiedzą.

Daniel Bartosiewicz

Mateusz wiele wie na temat marketingu online i to przyjemność móc się od niego uczyć. Najlepsza opcja to to, że nie muszę regularnie przeczesywać Internetu w poszukiwaniu użytecznych strzępów wiedzy, tylko dostaję wszystko pod nos. Growthletter to jeden z tych newsletterów, które można odbierać w ciemno.

Marek Bardziński

CEO 2FAS

2fas.com

Z Mateuszem pracowaliśmy nad wsparciem naszego procesu pozyskiwania nowych użytkowników dla aplikacji 2FAS. Mateusz doskonale rozumiał specyfikę naszego biznesu i konieczność wdrażania skalowalnych strategii pozyskiwania ruchu i klientów bez dużych nakładów reklamowych. W ciągu kilku miesięcy wspólnej pracy strategicznej i przeprowadzanych testów, wdrożyliśmy nowe strategie pozyskiwania ruchu i użytkowników. Współpracę mogę polecić wszystkim tym, którzy szukają nieszablonowego podejścia do generowania sprzedaży on-line opartego o liczby i analitykę.

Lesław Blacha

100% polecam współpracę z Mateuszem, zajmuje się marketingiem w jednej z moich firm od lat. Świetny kontakt, ogromna wiedza! Polecam!

Piotr Zelazkiewicz

Mateusz daje nam gotowe rozwiazania skalowania biznesu online. Merytorycznie, systematycznie i w przystępnej formie. Pokazuje ,że to co mówi działa, wdrażając to u siebie. Dziękuję za twoją robotę.

Michał Kucharski

Właściciel Cudotwórnia Events

cudotwornia.com

Doskonałe porady, które pomagają mi rozwijać mój biznes! Mateusz robi sztos robotę - polecam Allegrowicza!

Radek Malinowski

Konsultant E-commerce

https://radekmalinowski.pl/

Bardzo dobry newsletter. Już w wersji podstawowej generuje tyle "mięsa", że śmiało polecam każdemu skorzystanie i zapisanie się na listę :)

Kinga Rudnicka

Bardzo ciekawe i w przyjemnym stylu napisane treści. Część z porad zaimplementowałam w swojej pracy i mi się sprawdziły, więc polecam serdecznie.

Mateusz Sierak

Specjalista ds. Digital Marketing / Xtreme Fitness Gyms

Bardzo dużo ciekawych treści. Z każdego newslettera masa użytecznych porad. Ale moim zdaniem, najważniejszym aspektem tego newslettera jest pokazywanie, że wiele rzeczy można zrobić po prostu inaczej i to działa. 💪

Maciej Wojtas

Copywriter IT, storyteller, scenarzysta reklamowy

maciejwojtas.pl

Jestem copywriterem, który uwielbia testować nowe rozwiązania i mierzyć ich skuteczność. Przykład: zamierzam zbadać liczbę wejść z tej opinii na stronę maciejwojtas.pl :) Nie uwierzę w czyjąś poradę, dopóki nie sprawdzę jej na własnej skórze. Newsletter Mateusza Wyciślika to dla mnie prawdziwa kopalnia tipów i trików - gotowych do przetestowania. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, musisz każdego dnia sprawdzać nowe wątki, trendy, pomysły itd. Inaczej będziesz musiał patrzeć na to, jak robi to Twoja konkurencja i jak dzięki temu jej biznes rośnie. Dlatego już wiesz, dlaczego tak bardzo polecam ten newsletter :)

Rafał

uKONTENTowani Sp. z o.o.

ukontentowani.pl/

Bardzo ciekawe historie warte posłuchania :)

Maciej M

Marketing Manager

Absolutny sztos. Materiały jakie tworzy Mateusz to zawsze mocna piguła praktycznej i użytecznej wiedzy. Bardzo dziękuję.