Krzysztof Korozej

Product Security Engineer (ex-QA Engineer), Tidio

Akademia zbudowała u mnie solidne fundamenty w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji, co przełożyło się na bardzo szybki rozwój zarówno mojej kariery jak i umiejętności. Absolutnie bezkonkurencyjny program dla wszystkich, którzy uczestniczą aktywnie w cyklu wytwórczym softu i chcą dodać warstwę bezpieczeństwa do swojej pracy. Materiał jest podzielony w bardzo logiczny i konsekwentny sposób, a w razie pytań Andrzej służy pomocą podczas live-calli, bądź na dedykowanym kanale. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam!

Krzysztof Kochel

Software Engineer

Kurs pozwolił na usystematyzowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa aplikacji internetowych. Autor ma bardzo indywidualne podejście do osób uczestniczących w kursie dzięki czemu mogłem pogłębić informacje z obszarów, które były dla mnie kluczowe. Dzięki odbyciu kursu zaoszczędziłem dużo czasu, który musiałbym poświęcić gdybym chciał zdobyć wiedzę samemu. Polecam.

Adam Zapaśnik

Software Engineer at intruder.io (cybersecurity startup)

adamzapasnik.io

Kiedy byłem mały „zhakowano mi komputer”. Będąc web developerem, nie chcę, żeby „zhakowano mi serwer” (tym bardziej, żeby dane moich użytkowników wyciekły!). Dlatego postanowiłem się zapisać do Akademii Bezpiecznego Kodu. Materiały przerosły moje oczekiwania. Ilość + jakość treści stoi na najwyższym poziomie i to wszystko poparte praktyczną wiedzą prowadzącego. Andrzej jest pasjonatem, który potrafi zainteresować cyberbezpieczeństwem. Przejście Akademii pod jego okiem pomogło uzupełnić mi brakującą wiedzę, której zapewne w inny sposób bym nie przyswoił w tak krótkim czasie.

Lucjan

DevOps Engineer

Kurs kompleksowo przechodzi przez proces bezpiecznego wytwarzania oprogramowania. Dowiemy się nie tylko jak jak testować i pisać bezpieczne oprogramowanie ale co równie ważne dlaczego powinniśmy to robić. Dzięki niemu usystematyzowałem wiedzę, usprawniłem używane procesy DevSecOps i wprowadziłem nowe. Świetnie przygotowany kurs, polecam.

Uczestnik poprzedniej edycji

Na sam koniec akademii udało mi się w moim projekcie zchainować kilka podatności m.in. IDOR, który dalej pozwolił na Stored XSS. Udanych łowów w waszych projektach. Piąteczka! 🤚