Daniel Noworyta

Bogata w praktyczne wskazówki jak wdrożyć automatyzacje w swojej codzienności. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z automatyzowaniem tego co automatyzować powinniśmy. 👏

Marcin Krawczyk

Software Developer / Education First

mrck.dev

Amazing stuff! This is something that makes you more and more productive. Finally found a way to clean my head, by improving my automations :)

Piotr Gromek

Creator at gromek.wtf and thundercloud.pl

www.gromek.wtf

Adam jest dla mnie olbrzymią inspiracją oraz wzorem do naśladowania, jego produkty i content to prawdziwe złoto. Nie przestawaj nigdy! Dziękuje to za mało!

Franciszek Georgiew

Doskonały materiał strukturyzujący moje wcześniejsze starania w temacie efektywności osobistej. Background programistyczny Adama pokazuje te tematy od innej strony i wyposaża mnie w dodatkowe narzędzia. Efektywność jest piękna i pozwala żyć lepiej - dlatego gorąco polecam ten materiał.

Rafał

Full stack developer

Firematchers.com

Dużo aktualnej wiedzy, przykłady, konkrety, przejrzystość, użyteczność... Polecam ebooka nt. Automatyzacji codzienności jak i każdy inny produkt Adama

Jakub Dembiński

No code developer

kubadem.pl

Żywy ebook z konkretnymi przykładami do wdrożenia. Tutaj nie ma miejsca na gadanie. Małe kroki, które pomogą każdemu odzyskać czas dla siebie i wpłyną pozytywnie na produktywność. Przekazywanie swoich zadań robotom to największa przyjemność! Wiesz, że praca jest wykonana, na twoich warunkach i to o każdej porze dnia i nocy 😀

Artur Mydlarz

CEO Szkoła Jakości

szkolajakosci.pl

Porcja praktycznych porad o tym jak maksymalizować swoją produktywność poprzez wykorzystani metod i narzędzi. Gotowy przepis na znalezienie kilku lub nawet kilkunastu godzin tygodniowo. Polecam.

Piter Crank

Tak wartościowej treści dawno nie czytałem. Co najważniejsze wdrażam, wdrażam i wdrażam nowe automatyzację każde dnia. 💥Mega !!! Już zaoszczędziłem swoją pierwsza godzinę 💪🏻 Lecę po następną💪🏻

Robert Przybyłowski

Właściciel

socialtrust.pl

E-book Codzienność na Autopilocie kupiłem od razu jak tylko się ukazał na społeczności Ahoy za $Ahoy. I to była bardzo udana inwestycja. Najpierw przeczytałem całość, żeby wiedzieć od początku do końca, co mnie czeka. Przy drugim czytaniu wdrażam po kolei proponowane rozwiązania. Dostosowałem już swój system do pracy na automacie. Wdrożyłem Raycast i pozostałe rzeczy na MacBook. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, o ile sprawniej teraz pracuję na laptopie. Niby drobne zmiany i usprawnienia, które w sumie oszczędzają sporo czasu i pracy. E-book okazał się wyjątkowo dobrą inwestycją, również dlatego, że co jakiś czas Adam dokłada nowe treści. Zacząłem zastanawiać się, co zrobię z wolnym czasem, który odzyskam po wdrożeniu wszystkich opisanych w e-booku rozwiązań.

Jakub Fedoszczak

Schoola co-Founder & Full-stack developer

linktr.ee/jakublog

Adama obserwuje już od długiego czasu i nigdy mnie nie przestawał zaskakiwać. Zawsze pojawiało się pytanie "jak on to wszystko robi?". Nigdy nie potrafiłem na nie odpowiedzieć, aż do momentu, w którym poznałem jego armię robotów, a ten ebook tylko mnie utwierdził w tym, jak można zostać człowiekiem wykorzystując technologie. Najlepszy polski ebook 2022.

Patrycja Skrzyniarz

CEO Matka Sukcesu

eBook napakowany technicznym mięsem! Mogę śmiało przyznać, ze poznałam swój sprzęt na nowo dzięki temu ebookowi. Jeszcze nie przerobiłam całości, ale zmiany są na tyle widoczne, ze nawet znajomi zaczęli się interesować:) Za tę wartość ten eBook powinien mieć większa cenę.

Michał Kowalczyk

CEO Excellent Work - Skuteczna Nauka Excela

www.exwork.pl

Książka dorzuciła kolejne kilka cegiełek do mojego systemu pracy. Przede wszystkim przywróciła mi chęć do automatyzowania! Sposób narracji, jaki został w niej przyjęty, sprawia, że w zasadzie ciężko się oderwać :D Polecam jeśli chcesz podkręcić swoje obroty w pracy bez względu na to, czy pracujesz na MAC, czy na Windowsie :)

Konrad Pilarski

Account Manager at Pretius

www.linkedin.com/in/konradpilarski/

Sposób dzielenia się Adama jego wiedzą, doświadczeniem jest dla mnie czymś niesamowitym. Kupujesz ebooka, w którym nagle pojawia się współautor, kolejne rozdziały kolejne pomysły. Niczym Neverending Story :) To jest warte miliony monet!

Daniel Muszyński

UI Designer

Ten e-book jest naprawdę świetny. Zachęca do myślenia i daje wiele motywacji do zmiany na lepsze, wydajniejsze życie! Mało tego za każdym razem kiedy kończę go czytać pojawia się nowy Bonusowy rozdział :D

Kuba Szwajka

master of universe

jakubszwajka.github.io/

Poza samą ilością przekazanej wiedzy, ilość inspiracji i punktów wyjścia do tworzenia własnego systemu zamiast tylko kopiowania, jest kosmiczna 🤯

Tomek W.

Bardzo wartościowy ebook i w dodatku co chwilę rozszerzany o kolejne bonusowe rozdziały. Mega robota Panowie! :)

Maciej

10/10! materiał godny polecenia

Świat byłby pięknym miejscem, gdyby wszyscy twórcy pisali tak rozbudowane ebooki z pogłębioną wiedzą.

Mateusz Różański

Co-founder Vizyble || data analyst

Vizyble.com

E-book redefiniuje myślenie o codziennych rutynach. Skłania do refleksji nad tym gdzie ucieka nam czas i jak go uwolnić. Co stanowi o wartości tego materiału to nie tylko wizja ale gotowe recepty do wdrożenia od zaraz.

Kamil Maciak

Reprezentuję +400k Studentów | 🚀 Firestarters | 🧊 Cool Guys | 👋 HeyEdu

linkedin.com/in/kamilmaciak/

Adam Gospodarczyk jest dla mnie ogromną inspiracją oraz wzorem do naśladowania! Wiedza, którą się dzieli, wprowadza skuteczne zmiany w otaczającym nas środowisku pracy i działania. Ebook jest świetnym wstępem do zmiany swojego życia, na ten zautomatyzowany! Serdecznie rekomenduję!

Adrian Petela

Student IT, Stażysta w firmie Archware

Zastanawiałem się przez dłuższy moment, co mogę napisać o "Codzienność na Autopilocie" i doszedłem do wniosku, iż nic co napiszę, nie odda w całości, satysfakcji i zadowoleniu z posiadania tego ebooka. Ogrom wiedzy w jednej pigułce, która poprzez świetne podejście Autora, jest niesamowicie łatwa i przyjemna do przyswojenia. Ale czego można było się spodziewać po Adamie Gospodarczyku..

Krzysztof Goertz

Sumując: to instrukcja obsługi, do dalszej modyfikacji z opcją turbo !!!

Sebastian Szmigielski

Tik Tok Sales team, owner of Outdoor Kids

www.outdoorkids.eu

Praktyczna wiedza, która pozwala przekuć małe zadania w automatyzacje i oszędzić przy tym ogrom czasu. Najtrudniejsza jest zmiana nawyków, ale gdy przejdziemy ten etap wszystko zaczyna pracować dla CIebie. Polecam!