Opinie po zajęciach

Gabriela Aleksandrowicz

Marta Kolarz jest bardzo profesjonalnym nauczycielem neurografiki,w przystępny i łatwy sposób potrafi przeprowadzić przez cały proces efektem końcowym jest satysfakcja z naszego rysunku co jest bezcenne.Bardzo polecam jej zajęcia Gabriela Aleksandrowicz

Gosia Kowalska

Bardzo dziękuje za ten wspaniały webinar, bardzo wciągający i wartościowy materiał. Jestem pod wrażeniem tej metody i na pewno będę zgłębiać temat. Dziękuje Marto za Twój czas,energię i za świetny przekaz - to była inspirujaca przygoda, która dla mnie dopiero się zaczyna.Dziękuje pięknie i polecam bardzo.

Ada Kobylińska

dziękuję bardzo:) jestem zachwycona i bardzo wdzieczna :) wcześniej próbowałam znaleźć informacje na neurografiki, jednak nie znalazlam takich dokładnych instrukcji. Uwielbiam łączyć kreatywność z psychoterapią:) bardzo mi się ta metoda podoba. Marta dziękuję Ci, że się dzielisz tą wiedzą. Wdzięczna bardzo :) uciekam tymczasem i do zobaczenia w grupie :)

Magdalena Goławska

Bardzo przyjemne, releksujące doświadczenie, czułam się jak beztroskie dziecko, które wyżywa się w swojej kreacji! Gorące podzięowanie!

Jolanta Marczak-Kleszczewska

Czuję się bardzo zdowolona po wykonaniu tej pracy. Dziękuję bardzo za wspaniałą niespodziewaną przygodę. Jeszcze raz dziękuję.

Anna Puczyńska

Dzięki, super doświadczenie :),świetne zajęcia

Agnieszka Osipiuk

Dziękuję, bardzo ciekawa metoda, poczułam dużo pozytywnych odczuć w kontrze do tematu1.Bardzo dziękuję za wspaniały warsztat!

Dorota Trzaska

psychoterapeutka

Kurs poprowadzony jest b. klarownie, w dobrym tempie. Samam metoda podoba mi się. Zawsze miałam ochotę coś rysować, ale bez talentu, nie mogłam znaleźć ujścia. A tu mam połączenie przyjemnego z pożytecznym. Rzeczywiście pozwala przepracować różne sprawy w których jesteśmy. Dorota

Dorota Trzaska

psychoterapeutka, terapeutka EMDR, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem

Bardzo polecam kurs i metodę. Rysunek neurograficzny robiony przeze mnie w trakcie szkolenia, przyniósł dużo ulgi i integracji wybranego do pracy obszaru.

Marta Deoniziak

Polecam kurs. Wszystko ułożyło mi się w logiczną całość. Dużo podstawowej wiedzy o neurografice.