Wstęp do Neurografiki

Anna Łabenda

Coach/Mediator / w Follow To Flow

Jestem niezmiernie wdzięczna mojej koleżance, która zainteresowała mnie neurografiką, zaś Wstęp do Neurografiki prowadzony przez Martę stał się dla mnie nie tylko wprowadzeniem w świat neurografiki, ale również świetną formą kreacji, nową formą i narzędziem pracy coachingowej. Dziękuję za ten interesujący i inspirujący kurs.

ewa makarewicz

Bardzo ciekawe i cenne informacje. Wszytsko dobrze wyjaśnione i pokazane w praktyce. Poczułam i doświadczyłam że to bardzo wartościowa i skuteczna metoda do pracy ze swoimi trudnymi emocjami a przy tym relaksująca i prosta. Dziekuje za wprowadzenie i do zobaczenia na kkolejnych kursach gdyz nabrałam apetytu na kurs użytkownika.

Anna Futyma

Kurs Wstęp Do Neurografiki jest kapitalnym przybliżeniem tematu 👍. Obejrzałam z zapartym tchem równocześnie pracując z Martą. Rysowanie neurograficzne zaczyna mnie wciągać mnie jak wir i pochłaniać otwierając zupełnie nowe przestrzenie w głowie. To super sposób na sprawdzenie, czy z neurografiką jest nam po drodze 😊🙏.

Viola Lewandowska

Jesteś najlepsza ❤️ cieszę się, że odkrylam neurografike i że w końcu trafilam właśnie na Ciebie🥰 Jakiś czas temu kupiłam dostęp do znoszenia ograniczeń i cudownie prowadzisz zajęcia. Gdyby nie ten krótki kursik pewnie bym się zniechęciła bo wydawało mi się że brzydko rysuje i że przede wszystkim nie umiem zaokrąglać. Dzięki Tobie potrafię! A moje malunki zaczęły mi się podobać 😉 Zbieram kasę na użytkownika 😉 Dzięki że jesteś 🙏

Gabriela Aleksandrowicz

Marta Kolarz jest bardzo profesjonalnym nauczycielem neurografiki,w przystępny i łatwy sposób potrafi przeprowadzić przez cały proces efektem końcowym jest satysfakcja z naszego rysunku co jest bezcenne.Bardzo polecam jej zajęcia Gabriela Aleksandrowicz

Gosia Kowalska

Bardzo dziękuje za ten wspaniały webinar, bardzo wciągający i wartościowy materiał. Jestem pod wrażeniem tej metody i na pewno będę zgłębiać temat. Dziękuje Marto za Twój czas,energię i za świetny przekaz - to była inspirujaca przygoda, która dla mnie dopiero się zaczyna.Dziękuje pięknie i polecam bardzo.

Ada Kobylińska

dziękuję bardzo:) jestem zachwycona i bardzo wdzieczna :) wcześniej próbowałam znaleźć informacje na neurografiki, jednak nie znalazlam takich dokładnych instrukcji. Uwielbiam łączyć kreatywność z psychoterapią:) bardzo mi się ta metoda podoba. Marta dziękuję Ci, że się dzielisz tą wiedzą. Wdzięczna bardzo :) uciekam tymczasem i do zobaczenia w grupie :)

Magdalena Goławska

Bardzo przyjemne, releksujące doświadczenie, czułam się jak beztroskie dziecko, które wyżywa się w swojej kreacji! Gorące podzięowanie!

Jolanta Marczak-Kleszczewska

Czuję się bardzo zdowolona po wykonaniu tej pracy. Dziękuję bardzo za wspaniałą niespodziewaną przygodę. Jeszcze raz dziękuję.

Anna Puczyńska

Dzięki, super doświadczenie :),świetne zajęcia

Agnieszka Osipiuk

Dziękuję, bardzo ciekawa metoda, poczułam dużo pozytywnych odczuć w kontrze do tematu1.Bardzo dziękuję za wspaniały warsztat!

Marta Deoniziak

Polecam kurs. Wszystko ułożyło mi się w logiczną całość. Dużo podstawowej wiedzy o neurografice.

Dorota Trzaska

psychoterapeutka

Kurs poprowadzony jest b. klarownie, w dobrym tempie. Samam metoda podoba mi się. Zawsze miałam ochotę coś rysować, ale bez talentu, nie mogłam znaleźć ujścia. A tu mam połączenie przyjemnego z pożytecznym. Rzeczywiście pozwala przepracować różne sprawy w których jesteśmy. Dorota

Dorota Trzaska

psychoterapeutka, terapeutka EMDR, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem

Bardzo polecam kurs i metodę. Rysunek neurograficzny robiony przeze mnie w trakcie szkolenia, przyniósł dużo ulgi i integracji wybranego do pracy obszaru.

Anita Rusin

arterepeutka

bardzo ciekawa technika autoterapii przez sztukę, jestem pozytywnie zaskoczona efektem (dziełem), co do efektów terapeutycznych - wymaga więcej praktyki, żeby móc wyciągnąć wnioski. Na pewno czuję się zrelaksowana, czuję, że dałam upust negatywnym emocjom, nie oczekiwałabym jednak od tej techniki, że coś mi "rozwiąże". Reasumując, dobrze się bawiłam.

Katarzyna Reguła-Lubińska

Jak dla mnie świetnie przedstawione podstawy neurografiki, atmosfera przy wykonywaniu ćwiczeń zachęcająca do dalszej nauki. Pozdrawiam