Opinie o Optimakers

Aleksander Galas

Arpol Narzędzia Profesjonalne sp. z o.o.

arpol-tools.com

Narzędzie idealnie odpowiada na nasze potrzeby. Specyfika branży wymaga indywidualnych działań i dostosowania do osobliwych potrzeb. Zespół Optimakers zapewnia wysoką jakość, wygodę użytkowania i zarządzania rozwiązaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Możemy liczyć na wsparcie wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy mają świeże spojrzenie i ciekawe pomysły. Doświadczyliśmy profesjonalnego doradztwa także poza zakresem technicznym. Optimakers świetnie doradza nam również biznesowo, aby wdrożone rozwiązania przyniosły marketingowy efekt. Bardzo cenimy sobie praktyczne podejście i doradztwo. Warto również zwrócić uwagę na to, że OptiMES jest firmą godną zaufania. Zdecydowanie można powierzyć wykonawstwo w poufnych dziedzinach. Czujemy się bezpieczni, ponieważ wszelkie nasze dane i informacje są zabezpieczone. Dostępne tylko dla powołanych osób. Jesteśmy pewni, że nasze projekty zostaną zakończone w ustalonym terminie. Dodatkowo zagwarantowano nam wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Gwarancja na rozwiązania techniczne jest dla nas kluczowa. Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą OptiMES jako profesjonalistami w biznesie. Dodatkowo zagwarantowano nam wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Gwarancja na rozwiązania techniczne jest dla nas kluczowa. Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Optimakers jako profesjonalistami w biznesie.

Adam Drążek

Prezes - Lifocolor Farbplast sp. z o.o.

www.lifocolor.de/pl/

Pragnę podziękować za udaną współpracę na polu tworzenia rozwiązania programistycznego. Podczas planowania prac OptiMES wykazało się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Potrzebowaliśmy szeroko rozumianego wsparcia technicznego i profesjonalnego doradztwa. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający i dzięki niemu jesteśmy pewni, że warto inwestować w nowoczesne technologie we współpracy z profesjonalistami. Zapewniono nam wysokiej klasy wykonawstwo i wsparcie na każdym etapie projektu. Bardzo zaskoczył nas krótki czas odpowiedzi i duża dyspozycyjność. Oprócz technicznego wykonawstwa, w każdej chwili możemy liczyć na profesjonalne konsultacje w innych dziedzinach działalności. Syneo.pl jest rzetelną firmą, której warto powierzyć rozwój autorskich pomysłów. Ze względu na pozytywne relacje i miłą atmosferę, myślimy o kontynuowaniu współpracy przy realizacji innych projektów. Szczerze możemy polecić OptiMES jako zespół kreatywny, z szerokim spojrzeniem na możliwości i godny zaufania. Polecamy go jako zespół stawiający na użyteczność i wygodę użytkowania. Podczas różnych etapów prac przekonaliśmy się, że wszystkim pracownikom zależy na optymalizacji kosztów i maksymalnym wykorzystaniu najlepszych dostępnych możliwości. Szczerze zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą OptiMES.

Piotr Mazurek

Dyrektor Handlowy - Fabryka Wag Kalisto

kalisto.pl

Współpracowaliśmy z firmą OptiMES przy realizacji dużego projektu informatycznego opartego o technologię OptiMES Sync – 250 punktów wdrożeniowych. Program prac obejmował analizę, projekt, badania i wdrożenie. Przez cały okres testów i wdrożenia firma Syneo.pl zapewniła utrzymanie rozwiązania na własnych serwerach nie pobierając za to opłat. Pracownicy szybko rozwiązywali powstałe problemy. Pragniemy zwrócić uwagę na bardzo dobrą współpracę z pracownikami firmy OptiMES oraz zaangażowanie w realizację projektu, szeroką wiedzę i doświadczenie zawodowe. Firmę OptiMES cechuje profesjonalizm, dlatego z przyjemnością polecamy ją. jako kompetentnego partnera biznesowego i bardzo dobrą firmę informatyczną. Współpraca przyniosła założony efekt w 250 punktów (w każdym 2-3 pracowników). Firma OptiMES przekroczyła nasze oczekiwania zapewniając nam asystę w czasie trwania wdrożenia, chociaż umowa tego nie przewidywała. Zrewidowała nasze początkowe założenia wprowadzając wiele udoskonaleń i ułatwień pod kątem codziennej pracy. Pracownicy zachowali pełną poufność danych handlowych pozyskanych podczas współpracy.

Tomasz Palicki

Dyrektor Realizacji Dostaw - Vossloh

Grupa profesjonalistów z firmy OptiMES, z którą mieliśmy przyjemność współpracować, to zawodowcy oferujący najlepsze rozwiązania na rynku dedykowane dla nas. Zaangażowanie i kreatywność pracowników OptiMES pozwoliło na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę naszej firmy.  Dzięki doświadczeniu OptiMES wprowadzane zmiany przebiegły sprawnie i w wyznaczonym terminie. Wiedza profesjonalnego zespołu przełożyła się na poprawę jakości a także wydajności naszej pracy.  Szkolenia dla pracowników naszej firmy prowadzone przez specjalistów z OptiMES pozwoliły nam na szczegółowe poznanie działania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i nawet dla osób nie znających się na tajnikach informatyzacji okazały się łatwe do przyswojenia i stosowania w codziennej pracy.  Wiedza i umiejętności pracowników OptiMES są na najwyższym poziomie, dzięki czemu wprowadzane metamorfozy funkcjonowania naszej firmy przebiegły sprawnie i bez opóźnień.  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z OptiMES na każdej płaszczyźnie: technologicznej, terminowości, rzetelności, doradztwa oraz szkoleń dla pracowników w czasie wdrażania najnowszych rozwiązań technologicznych. OptiMES to firma godna zaufania.

Bernadetta Keller

Prokurent - TMR Plastics

www.tmr.pl

Współpracę z firmą OptiMES uznać można za udaną i owocną. Zważając na nasze indywidualne potrzeby, zespół reprezentujący firmą wyróżnił się kreatywnością i profesjonalizmem. Mimo pojawiających się nowych okoliczności i wyzwań, potrafi się do nich dostosować i jest otwarty na elastyczne rozwiązania, więc cały projekt przebiegł pomyślnie. Zauważyliśmy ogromne zaangażowanie w prowadzenie projektu i osobiste podejście do przygotowanego rozwiązania. Osoby współpracujące wykazały się również dociekliwością, szerokim spojrzeniem na zagadnienie i szybkim czasem reakcji na pojawiające się pytania. W każdym etapie mogliśmy liczyć na dodatkowe konsultacje upewniające nas, że obsługę techniczną powierzyliśmy specjalistom.

Andrzej Wojciechowski

Ośrodek Doradztwa i Szkoleń - Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polski

simp-odis.pl

OptiMES zapewnia nam profesjonalną obsługę na każdym polu współpracy. Planujemy wspólny rozwój kolejnych projektów, dlatego szczerze polecam tę godną zaufania firmę.