NeuroKolor

Gabriela Aleksandrowicz

Bardzo dobry kurs z którego jestem mega zadowolona. Prowadząca Marta Kolarz jest nauczycielem o wysokich kwalifikacjach ,kompetencjach a przede wszystkim w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzi zajęcia neurografiki Zajęcia są podzielone na teorię i praktykę ,jest dużo rysowania co wzmacnia każdy proces jaki się przechodzi w danym temacie zmiana jest odczuwalna natychmiast ,bo o to właśnie chodzi w neurografice stworzenie nowych połączeń neuronowych po przez sztukę malowania i rysowania co tworzy nową jakość życia na lepszeych warunkach czyli swoich

Dorota Wójcik

Kurs Neurokolor to dopiero przygoda. Dzieje się dużo, wiedzy morze i rysunków, które pomagają to wszystko zrozumieć mnóstwo. Wiedza bezcenna, pomagająca zrozumieć proces i pomóc go zrównoważyć. Jest pięknie

Urszula Król

Wspaniały kurs. Dużo wiedzy do wykorzystania na codzień. Ogromna przyjemność obcowania z koloremi, poznanie zasad pływania dzięki nim na zmianę rzeczywistości.

Agnieszka Klimonda

Kurs Neurokolor jest niesamowicie rozbudowanym, naładowanym treścią i wiedzą kursem. Prowadzony spokojnie, cierpliwie, jasno, z przestrzenią na każde pytanie, które jest dokładnie omówione. Dowiedziałam się bardzo wiele o kolorach, ich znaczeniu i zastosowaniu. Moje rysunki znów zmieniły się od czasów Użytkownika i Neurokompozycji. Szczerze wszystkim polecam.

Sławomira

Bardzo polecam kursy Marty. Wszystkie są przygotowane na najwyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone tak interesującą, że czujesz coraz większe zainteresowanie tematem. Nerografowanie z Martą to nie tylko zdobywanie nowej wiedzy, ale również proces zmiany i tworzenia nowych pięknych rysunków.

Małgorzata

Kurs neurokolor, to kolejny kurs Marty, który przerobiłam i polecam tym, którzy chcą jeszcze głębiej zanurzyć się w neurografikę. Jestem ogromnie wdzięczna za wiedzę i ćwiczenia, które przerabia się na tym kursie. Niektóre tematy bardzo przyjemne i wprawiające w stan radości, a niektóre trudniejsze, pozwalajace zajrzeć głębiej i zastanowić się co się dzieje w naszym wnętrzu.

Ola Przywrzej

Kurs neurokoloru otworzył mi drogę do większej świadomości modelowania swojego stanu jak i większej satysfakcji z samego procesu stylizacji moich prac. Dzięki temu, że przestawiłam się z flamastrów na kredki mam więcej możliwości tworzenia głębi na swoich rysunkach. Mam też narzędzie do analizowania swoich prac, w których używałam koloru intuicyjnie. I super bonus to sposób analizowania projektów wg teorii 5 przemian.