"Neuromandala Rodu"

Anna Pełczyńska-Kuntz

Trener Radykalnego Wybaczania

Dziękuję za Mandalę Rodu. Cudowna uzdrawiająca moc płynie w trakcie pracy. Świetnie prowadzony warsztat, mimo że nie uczestniczyłam w czasie rzeczywistym, czułam kontakt i więź. Energia nie kłamie. Dziękuję

Małgorzata Ofman

Wspaniała, energetyczna praktyka. Moc płynąca z połączenia się ze swoim rodem. Przyjemność estetyczna i zupełnie nowy temat oraz skojarzenia po dokończeniu mandali w porównaniu do tematu 1. Wiele niespodzianek w siódmym i szóstym pokoleniu 🙂 Dziękuję z całego serca!

Barbara Czekaj

psychoteraputka i psychiatra oraz coach

www.istotapoznana.pl

Nie byłam pewna czy dobrze robię sięgając po neuromandalę :) temat mandali nie był mi obcy ale niewiele jednak wiedziałam o jej mocy. Zaczęłam webinar bez cyrkla ale nawet boląca ręka nie przerwała mojego procesu. W miarę zaangażowania rysowania kolejnych etapów neuromandali rodu, odkrywałam "przypadkowe" i dziwne zgrupowania i wypadnięcia "osób" z rodu, które stopniowo nabywały znaczeń.. Bardzo podobał mi się etap naprawczy, zcalania i reparacji oraz harmonizowanie oraz przepychanie czopów energii z poszczególnych nurtach. Graficzna forma pracy nad rodem bardzo mi się sprawdziła. Pojawiło się wiele emocji, a mój temat przeobraził się... nastąpiła transformacja.. w piękno.. aczkolwiek jeszcze będę pracować nad walorami estestycznymi.. czuję się świetnie!

Anna Pełczyńska-Kuntze

Trener Radykalnego Wybaczania

Neurograficzna Mandala Rodu bardzo mi się spodobała. Jest w niej potężna moc transformacji, która uruchamia wdzięczność i siłę rodu, która stoi za nami. Rzadko się nad tym zastanawiamy, a przecież te wydarzenia i ci ludzie którzy żyli przed nami są częścią nas. Dobrze jest im podziękować za wszystko zarówno dobre jak i złe. Bardzo uwalniające doświadczenie. Załączam moją neurografikę. Polecam Anna Pełczyńska-Kuntze

Asia Woźniakowska

Witajcie :) Kurs Neuromandala Rodu (jak i wszystkie pozostałe kursy Marty, w których uczestniczyłam) są dla mnie przepiękną przygodą i bardzo głębokim procesem. Neurografikę odkryłam "przypadkiem" kilka lat temu, ale dopiero dzięki spotkaniu na swojej drodze Marty ( poki co na razie w przestrzeni wirtualnej) wkręciłam się na maksa w neurografowanie :)

Sabina Wròbel

Cudowny Algorytm, bardzo dziękuję za możliwość skorzystania i rysowania razem z Panią i wszystkimi uczestnikami, którzy brali udział w tym nagraniu. Moje emocje są niedoopisania, kiedy pierwszy raz rysowałam i łączyłam się że swoim rodem. Świetnie prowadzona lekcja pełen profesjonalizm i bardzo cenne wskazówki. Moje koty też bardzo reagują kiedy rysuje algorytmy Neurografiki ❤️❤️💫 Dzięki temu algorytmowi ja osobiście poczułam że mam bardzo silny ród:) szczególnie od strony moje zmarłego taty. Zrobiłam już na dzisiejszy dzień dwa rysunki ale każdego dnia budząc się myślę że jak wrócę z pracy ponownie udam się w magiczną podróż do odkrywania potęgi i siły mojego rodu 💫 Bardzo mi miło że mogłam od Pani jako Użytkownik Neurografiki zaczerpnąć kolejnej inspiracji. Bo dla mnie każdy Certyfikowany Instruktor Neurografiki jest wyjątkowy 💛💫🌺✨ Dziękuję za ten cudowny Algorytm z wdzięcznością. Pozdrawiam i polecam innym połączyć się w magii Neurografiki:) :) :)

Dorota Wójcik

Nieustająco jestem pod wrażeniem, dziękuję za przygodę. Neuromandala rodu, może nie po kolei, ale dla mnie bardzo ważna. Praca z rodem to potrzeba wielka, a Neuromandala Rodu zdecydowanie to ułatwia.

Dorota Wójcik

Neuromandala Rodu, zajęcia niespodziewanie ciekawe i zmuszające do refleksji, zobaczyłam na swoim rysunku jakie to skomplikowane, ilu ludzi było przede mną. Niesamowite.

Dorota wójcik

Neuromandala rodu to interesujące zajęcia. Po raz pierwszy spotkałam się na kartce z tymi, którzy byli tu przede mną. Zobaczyłam jak dużo tych osób było i, że to ważne dla mnie. cieszę się i przemyśliwam nad tym, co zobaczyłam. Bardzo dziękuję