Robert Cendrowicz

Po naszym kursie dostał pracę w Wastelands Interactive

Kurs Potęgi Obrazu pomógł wyrobić w sobie dobre nawyki podczas kolejnych etapów projektowania konceptów. Prowadzący potrafili wskazać odpowiedni kierunek dla mojego dalszego rozwoju w tej dziedzinie, dali mi możliwość poznania innego spojrzenia i technik oraz grupy kreatywnych zapaleńców, motywujących do dalszej pracy i rozwoju. Kurs dał mi bardzo wiele, i będę polecał go każdemu kto chce zacząć przygodę z rysunkiem, digital paintingiem i concept artem.

Mariusz Goździejewski

Po naszym kursie online dostał pracę w Gamefactory

Kurs ten daje to co najważniejsze na start czyli fundament z dziedziny Concept Artu oraz Digital Paintingu dzięki czemu łatwiej się w tym świecie odnaleźć. Niestety nie miałem możliwości nauki stacjonarnie ze względu na odległość i tym bardziej cieszyłem się na kurs Online który mi w tym problemie pomógł. Nauczyłem się wiele nowych i wartościowych rzeczy przez co stworzyłem portfolio które otworzyło mi bramkę do pracy w branży. Dzisiaj pracuje w GameFactory w Szczecinie i realizuje moje największe marzenie, tworząc ilustracje, koncepty itp. Polecam każdej osobie która chce rozwinąć swoje umiejętności czy choćby odkryć swój styl i go szlifować.

Zosia Szymanowska

po naszych kursach dostała pracę w Ice Code Games

Potęgę Obrazu znam już od roku, najpierw brałam udział w kursie internetowym, potem w 3-miesięcznym, a teraz 6-miesięcznym kursie stacjonarnym. Ze wszystkich lekcji jestem niezwykle zadowolona i mogę je szczerze polecić każdej osobie, która chciałaby się kształcić w digital paintingu. Na szkoleniach wykonujemy bardzo ciekawe i motywujące zadania, każdy zjazd jest inny. Ćwiczenia są tak wymyślane, że wszystkie niezwykle uruchamiają wyobraźnię. Prowadzącym udało się stworzyć kreatywną, a jednoczśnie bardzo sympatyczną atmosferę, w której z przyjemnością się pracuje. Z pomocą wiedzy tu zdobytej oraz cennych rad i wskazówek otrzymanych od pana Pawła Graniaka i pani Ewy Zabaryło udało mi się zdobyć wymarzoną pracę w branży gamingowej. A jeszcze rok temu właściwie nie umiałam rysować. Serdecznie polecam wszystkie szkolenia prowadzone przez Potęgę Obrazu.

Adam Dawidowicz

pracuje w Fuero Games

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce wejść w świat digital paintingu, ale funkcje PSa odstraszają, kto chce uzupełnić teoretyczne podstawy rysunku i malarstwa, od anatomii do teorii kolorów, czy wreszcie zapoznać się z problemem concept artu dla przemysłu rozrywkowego. W trakcie jego trwania dostaje się uderzeniową dawkę wiedzy i zadań praktycznych w zwięzłej i łatwej do przyswojenia formie i natychmiastowy feedback pozwalający wejść na stopień wyżej. Klimat kursu jest dodatkowym atutem

Michalina Tarasiuk

Po naszych kursach dostała pracę w E-games

Od zawsze chciałam robić concept art i ilustrację do gier. Kurs Potęgi Obrazu umożliwił mi to. Pozwolił mi się otworzyć i tak naprawdę nauczył mnie od podstaw digital paintingu i concept art’u. Dzięki kursowi zrobiłam się bardziej pewna siebie i znalazłam pracę w tym zawodzie. A do tego Ekipa Potęgi Obrazu jest wspaniała i profesjonalna, a atmosfera rodzinna. Serdecznie polecam!

Maciej Plamowski

po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

6 miesięcy, jakie spędziłem na zajęciach concept artu były czasem potwornie intensywnej pracy, ale mogę powiedzieć, że było warto. Kurs organizowany przez Potęgę Obrazu daje możliwość zdobycia kluczowej wiedzy z zakresu anatomii, perspektywy, renderingu, designu. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z concept artem i digital paintingiem, to Potęga Obrazu jest do tego odpowiednim miejscem, w którym oprócz zdobycia umiejętności, można także poznać bardzo fajnych ludzi. Gorąco polecam.

Damian Mantur

po naszym kursie dostał pracę w Qubic Games

W kursie uczestniczyłem 3 miesiące. Podczas zajęć prowadzonych przez Pawła i Andrzeja Graniaków zdobyłem wiedzę z zakresu projektowania światów, lokacji, kompozycji, anatomii i dynamiki postaci,czyli dokładnie tego, co potrzebne jest w gamedevie. Choć sam kurs nie był prosty i wymagał zaangażowania ogromnej ilości czasu to… opłacało się. Pracę w branży gamingowej znalazłem chwilę po ukończeniu szkolenia. Umiejętności, które wydobył Paweł Graniak i które pomógł mi doszlifować sprawiły, że udało nam się pracować razem przy projektowaniu gier komputerowych już całkiem na poważnie. Sam kurs był nie tylko pracą, ale również przyjemnością – panująca tam atmosfera pozwoliła nam się szybko zaaklimatyzować i nawiązać relacje, które trwają nawet teraz, po zakończeniu zajęć. Polecam kurs każdemu, kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności w digital arcie. A jeśli marzycie o pracy przy grach komputerowych, to zajęcia z braćmi Graniakami możecie uznać za obowiązkowe!

Aleksandra Podczaska

po naszym kursie dostała pracę we Fuero Games

Uczestnictwo w 6-miesiecznym kursie dało mi dużą ilość wiedzy o wielu aspektach concept artu. Gama tematów i zagadnień była bogata a przekładanie ich na praktyczne ćwiczenia utrwaliło wiedzę i pozwoliło wypróbować się na wielu polach. Feedback ze strony prowadzących, udzielany każdemu uczestnikowi podczas zajęć, jest bardzo przydatny i przyspiesza proces nauki. Atmosfera jest niezwykle pozytywna i dzięki temu na każde kolejne zajęcia czeka się z niecierpliwością i ciekawością. Ogromną inspiracją była dla mnie możliwość poznania innych pasjonatów concept artu i oglądanie ich prac i postępów. Daje to możliwość obserwowania jak inni uczestnicy podeszli do tematu, skąd czerpali pomysły i inspiracje i zachęca do dalszych ćwiczeń. A ćwiczeń jest sporo! Prace domowe są bardzo zróżnicowane i utrwalają nabytą wiedzę. Polecam kurs każdemu, chcącemu pracować w concept arcie, zaczynającemu przygodę z digital paintingiem czy nawet po prostu pasjonującemu się rysunkiem. Bardzo miło wspominam spędzony tam czas, a wiedza jaką zdobyłam dała mi mocną podstawę do dalszego rozwoju i masę wiedzy na temat tego, czego mogę się spodziewać, realizując na tej ścieżce. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu kursowi pracuję teraz nad tym co mnie pasjonuje.

Michał Timoszyk

po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

Przez 9 miesięcy miałem przyjemność uczestniczyć w dwóch kursach concept artu organizowanych przez grupę Potęga Obrazu. Kursy te były dla mnie nie tylko niezwykłym przeżyciem, ale i szkoleniem, dzięki któremu uwierzyłem we własne możliwości. Po 18 weekendowych zjazdach czuję, że nie minie dużo czasu, a zwiążę swoją karierę zawodową z concept artem, a kursy Potęgi Obrazu na pewno mi to ułatwiły. Choć z rysunkiem miałem już do czynienia wcześniej na uczelniach, to dzięki kursom poznałem nowe techniki dla wykorzystania posiadanych już umiejętności. Bracia Paweł i Andrzej Graniak podchodzili do wykładów bardzo profesjonalnie. Ćwiczenia praktyczne uzupełniali serią wykładów teoretycznych i prezentacjami prac różnych artystów. W prosty sposób przedstawili wszelkie zagadnienia związane z concept artem i digital paintingiem. Od podstaw anatomii, poprzez ideę rysunków koncepcyjnych do zaawansowanych zagadnień o kolorach i technik pracy w programach graficznych, bracia Paweł i Andrzej Graniak posiadają dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzielili, przedstawiając najważniejsze zagadnienia sztuki concept artu. Kursy Potęgi Obrazu charakteryzowały duża ilość ćwiczeń w rysowaniu analogowym i digitalowym, tematów, które pobudzały wyobraźnię i zmuszały do działania kreatywnego, indywidualnych rozmów motywujących do działania i kształtujących indywidualną drogę rozwoju. Wszystko to składało się na wyczerpujący szereg przebiegających w miłej atmosferze zajęć, które bez zastanowienia poleciłbym każdemu, niezależnie od tego, czy chciałby związać ścieżkę swojej kariery z concept artem, czy też tylko przeżyć ciekawą przygodę. Kursy Potęgi Obrazu bez obaw poleciłbym zarówno początkującym rysownikom, jak i bardziej zaawansowanym ilustratorom, ponieważ niezależnie od posiadanych już umiejętności, zajęcia i forma ćwiczeń umożliwiały dalszy rozwój i szybki wzrost umiejętności. Stwierdzam to na podstawie zaobserwowanego postępu nie tylko własnych umiejętności, ale też progresu innych uczestników.

Jakub Kaktus Balewicz

po naszym kursie dostał prace w Klabaterze

Kursy organizowane przez Potęgę Obrazu są niezwykle inspirującym i rozwijającym doświadczeniem. Na zajęciach poznajecie anatomię, zasady projektowania oraz tworzenia wiarygodnych i ciekawych konceptów. Dowiadujecie się o wielu wspaniałych artystach, rozmaitych stylach, jak również różnorodnych technikach. Prowadzący dzięki pasji i doświadczeniu przekazują ogromną wiedzę, która nie tylko dostarcza potrzebnych informacji, ale także inspiruje do dalszych poszukiwań oraz rozwoju. Dla mnie decyzja o podjęciu tego kursu była jedną z najlepszych. Mobilizacja do pracy, zakres wiedzy, jak również inspirująca atmosfera, były triggerem do rozwoju moich umiejętności oraz kariery zawodowej. Polecam każdemu kto pragnie poznać zasady grafiki koncepcyjnej i ilustracji, rozwijać się oraz poznać wspaniałych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą na najwyższym poziomie.

Idalia Kułak

po naszym kursie dostała pracę w Wastelands Interactive

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu. Poznałam na nim istotne zasady concept artu postaci, anatomii ludzkiej, assetów oraz backgroundu. Nauczyłam się sprawnie posługiwać się techniką komputerową digital painting oraz tworzyć w różnej stylistyce. Ponadto na zajęciach przerabialiśmy różne tematyki od fantasy po cyberpunk, a wszystko prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze 🙂