Marcin Wójcik

Na szczególne słowa uznania zasługuje wysoki poziom organizacji technicznej i merytorycznej wydarzenia. Zaproszeni goście przekazali bardzo cenne uwagi, które mogą okazać się pomocne po wdrożeniu ich w życie. Na koniec mojej opinii chcę docenić pracę prowadzących, ponieważ zarządzali spotkaniami profesjonalnie i z zaangażowaniem. Moja ocena doskonale oddaje uczucia, jakie mi towarzyszą po tym spotkaniu.

Konferencja bardzo dobra, zebrałem wiele cennych informacji oraz linków do ciekawych i użytecznych stron. Gratulacje dla organizatorów za trud włożony w jej przygotowanie i wielkie podziękowania dla prelegentów za ich otwartość i bezpośredniość.

Ewa Owsiany

Świetna dawka wiedzy, ciekawe tematy i extra atmosfera.

Patrycja Skrzyniarz Matka Sukcesu

Nieoceniona ilość wartości! Grzegorz z Adamem jak zawsze dali czadu i nie dość, ze nie zawiedli oczekiwań, to jeszcze zaskoczyli wszystkich ogromem możliwości jakie przedstawili. Z przyjemnością spędziłam cały dzień, będąc praktycznie na całej części konferencji na żywo. Głowa paruje od pomysłów, poznałam jeszcze więcej świetnych ludzi. Grzegorz, Adam powiedzieć dziękuje to jak nie powiedzieć nic. Jesteście cyfrowym błogosławieństwem!

Dorota Filipiuk

Konferencja 10x to zupełnie inny (lepszy!) poziom prowadzenia konferencji! Z racji tego co robię, bardzo często biorę udział w tego typu wydarzeniach ale nigdy nie widziałam tak rewelacyjnie przygotowanego spotkania pod względem technicznym i merytorycznym. Brawa dla Organizatorów! Myślę, że mogą sprzedawać kursy o organizacji eventów ;)

Justyna E..

Świetny pomysł na formułę spotkania. Dowiedziałam się kilku nowych rzeczy i żałuję, że chwilami miałam problem z łączem internetowym, bo było bardzo ciekawie.

Mirek Sulejczak

nauczyciel

Super wydarzenie, bardzo fajne narzędzia, ciekawi prelegenci. Perfekcyjna organizacja :)

Kate Ma

1 dzień, a inspiracji wystarczy przynajmniej na pół roku 🤩 świetna konferencja!

Marcin Staszewski

STASZ. Skuteczne wideo w biznesie

stasz.net

Rewelacyjna konferencja, trudno było się oderwać choć na chwilę. Wiele znanych twarzy, ciekawe panele dyskusyjne i wartościowe poradniki o tym, jak można usprawnić swoje działania w zakresie sprzedaży w internecie. Kto nie był niech żałuje, a easycart global to tylko kwestia czasu, więc warto dołączyć już teraz ;)

Paweł Dempc

webinarprojekt.pl

webinarprojekt.pl

Konferencja przygotowana perfekcyjnie. Z jednej strony merytoryczne wykłady i panele dyskusyjne z drugiej start świetnej serii produktów „Easy…”. z easycart na czele, które naprawdę robią różnicę w gąszczu rozwiązań tego typu. 🦾💡

Paweł Fraś

Frontend Developer

Na wydarzenie trafiłem z ciekawości, bo gdzieś z tyłu głowy jest chęć rozkręcenia własnego biznesu. Jestem zaskoczony i przytłoczony ogromem wiedzy i informacji przekazanych przez prelegentów! Wspaniali, otwarci ludzie chcący dzielić się swoimi doświadczeniami. To bardzo cenne. Wielkie brawa za zorganizowanie i prowadzenie takiego wydarzenia - zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej było bardzo dobrze! Świetnym pomysłem były workshopy ze sprzedaży produktów przy pomocy Easycart. Ode mnie 5!

Natalia

Świetne wydarzenie! Wspaniali prelegenci, super energia na czacie wśród uczestników. Dzięki za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem ❤

Peter Buoh

CEO in Agencja marketingowa GOOD - Twoja firma w dobrych rękach!

agencjagood.pl

Konferencja, która trwała tylko 12 godzin. Mówię 'tylko', bo powinna trwać znacznie dłużej. Jakościowo poprowadzone panele, świetne wystąpienia większości prelegentów. Wydarzenie obowiązkowe dla każdego twórcy, który sprzedaje (lub ma w planach to robić) produkty online. Do zobaczenia na następnej edycji.

Konrad Durlak

Jestem pod wrażeniem przebiegu całej konferencji i merytorycznego podejścia, w mojej opinii ta konferencja spokojnie mogłaby kosztować bez żadnego problemu między 5-10k będac szczerym. Czekam na więcej od Adama i Grzegorza! :)

Andrzej Konarski

Node Teach Lead

medit.dev

Określeniem słowem Super to za mało. Zgromadzenie tylu wspaniałych twórców polskiego intenretu, w jednym miejscu to był wyczyn. Pokazuje to, w jaką stronę zmierza polski internet. Twórcy z chęcią dzielili się swoimi doświadczeniami, wiedzą, często budowaną przez lata, dawali mnóstwo wskazówek, aby nie popełniać ich błędów. I przede wszystkim pokazali to, że można łączyć pasje i żyć z tego nie zależnie od wieku i stażu. Czekam z niecierpliwości na kolejną edycję. Duży plus za udostępnione nagrania. Można do nich wrócić i dokończyć Mapę Myśli :-).

Krzysztof Ziemecki

CEO Bostar Sp z o.o.

www.chillz.pl

Konferencja była bardzo ciekawa, elegancko zorganizowana i jestem bardzo dumny, ze mogłem w niej uczestniczyć! Niestety nie udało mi się spędzić z Wami całego spotkania ale warto było nawet być podczas tych kilku godzin! Mam nadzieję, że udostępnicie nagrania online i na spokojnie będzie można sobie je potem obejrzeć nawet i ponownie! Pozdrawiam Serdecznie

Ania Kara

Konferencja ciekawa, mega kompleksowa, ciekawi prelegenci, nowe technologie, kompleksowe działanie: konferencja + chat obsługiwany na bieżąco + networking - super i wspólny komunikator do podtrzymania kontaktu, ciekawi goście, dla których jest to okazja pokazania się przed wieloma osobami, które wiedzą co w trawie piszczy i dotarcia do nowych potencjalnych odbiorców/klientów. Świetne przedsięwzięcie dla wszystkich i prelegentów, i organizatorów, i słuchaczy. Dzięki

Stanisław

Bardzo dobrze przygotowana konferencja, dużo wartościowych treści i świetni prelegenci 🧡

Hubet

Świetna konferencja, pełna konkretów. Dzięki wielkie!

Anna Krause. Ekspert prawa oświatowego

E - dyrektor, prawnik

annakrause.com.pl

Konferencja to prawdziwa petarda. Serio. Tyle wiedzy w sensownej, konkretnej formie. Bez lania wody.

Matt Wierzbicki

Founder at SystemFlow

systemflow.co

Świetna konferencja! Dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy. Brawo dla ogranizatorów i całego teamu easycart bo włożyli naprawdę dużo serca i pracy 👏

Justyna Izydorczyk

Strateg

Konferencja, której organizacja była mistrzostwem świata! Doskonały poziom merytoryki i wartości, jaką dały nie tylko wystąpienia, ale też debaty z zaproszonymi gośćmi. Idealnie dobrani goście, różnorodność w tematach - tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, praktyczna wiedza. Crème de la crème!

Paulina Maciboch

Podcasterka w "W zgodzie ze sobą"

paulinamaciboch.pl

Konferencja "Sprzedaż 10x" była prześwietna. Formuła panelu dyskusyjnego naprawdę inspirowała i dostarczała masę wiedzy od osób, z często zupełnie różnym podejściem. Z przyjemnością będę brała udział w takich wydarzeniach częściej!

Jakub Jacek

Meta Ads Specialist

jakubjacek.pro

Najlepsza konferencja, jaką widziałem od dawna. Super utrzymany poziom, super utrzymana uwaga. Wszystko naprawdę przemyślane. Organizacja na najwyższym poziomie 💪

Arkadiusz Kiljańczyk

Dyrektor at Auto Idea Mercedes-Benz

autoidea.pl/

Naval Ravikant powiedział „Graj w długoterminowe gry z długoterminowymi ludźmi. Tak też postrzegam oprogramowanie EasyCart i konferencje. Działa na bieżące twarde potrzeby biznesowe rynku, ale również dalej utrzymuje holistyczne podejście, łącząc wzajemne wartości mieć i być (biznes i nauka), czyli luksus wartości. 👏 is making splash

Krzysiek Goertz

Head of ideas

Super, doskonale wydarzenie, tylko gdzie odnosnik do nagrania, bo 12 godzin jest trudno sledzic na bierzaco...

Michał Kowalczyk

CEO Excellent Work - Skuteczna Nauka Excela

exwork.pl

Cieszę się, że mogłem być częścią tak gęstego w wiedzę wydarzenia. Atmosfera na czacie była kapitalna! Prelegenci, mimo luzu, trzymali się mocno swoich wątków. Super poprowadzone konferencja!