Opinie kursu "Użytkownik"

Aleksandra Maciejska

Na kurs przywiodła mnie ciekawość oraz poszukiwanie metod pracy wykraczających poza logiczne, poznawcze myślenie. Nie zawiodłam się, a wręcz zachwyciłam. Neurografika okazała się dla mnie ciekawą, fascynującą a zarazem zaskakującą formą pracy nad sobą. Sam kurs oferuje sporą dawkę wiedzy, przekazaną w ciekawy, profesjonalny sposób. Gorąco polecam!

Olga Ślusarczyk

MUUkreacje.pl

www.muukreacje.pl

Przeżycie warte poświęcenia czasu i UUwagi! Spora dawka wiedzy przedstawiona w najbardziej profesjonalny sposób ever! Tak bardzo, że chcę więcej!!!

Jolanta Kocur

Dla mnie przygoda z Neurografiką rozpoczęła zupełnie nową ścieżkę życia. Na certyfikowanym kursie UŻYTKOWNIK NEUROGRAFIKI z radością obserwowałam, jak wraz z pojawiającymi się kolejnymi algorytmami wznoszenia ograniczeń zaczęłam doświadczać ogromnej akceptacji i wiary w siebie, odkrywać swój potencjał i niepowtarzalność. Dziś bogatsza o nowe doświadczenia, wewnętrznie rozświetlona, pełna radości, optymizmu i wiary we własne możliwości i moc kreacji wyruszam ku nowej przyszłości.... Dziękuję bardzo prowadzącej kurs Marcie Kolarz za jej uczestnictwo i wsparcie w tak cudownej podróży...

Monika W

Arteterapeuta

Mnóstwo wiedzy przekazanej w jasny, zrozumiały sposób. Wszystko przełożone na praktykę i ćwiczenia. Niesamowita metoda do pracy nad soba i pobyciem w prawdzie o sobie. Na szkoleniu bezpieczna przestrzeń do wyrażania, przezywania i neurografowania.

Agnieszka Klimonda

Na Neurografikę natrafiłam przypadkiem, spodobały mi się rysunki i postanowiłam zbadać temat. Odbyłam kurs Użytkownik Neurografiki i się zachwyciłam. Znalazłam sposób na uspokojenie umysłu, porządkowanie mojego świata, odnajdywania rozwiązań w różnych sytuacjach. Marta prowadzi spotkania bardzo profesjonalnie, przekazuje wiedzę jasno, precyzyjnie, zrozumiale i cierpliwie. W trakcie spotkania czułam się zaopiekowana, bezpieczna, traktowana poważnie, każde moje pytanie było wyczerpująco omówione. Wspaniałe szkolenie i polecam je wszystkim. U mnie w kolejce czekają już trzy kolejne stopnie wtajemniczenia neurograficznego:)

Beata Adamus

Otrzymałam na warsztatach Neurografiki wspaniałe narzędzie pracy nad sobą i ze sobą, narzędzie skuteczne, nawet natychmiastowo jeśli już jest gotowość na to! Weszłam w proces głęboko i dlatego pojawiło się zmęczenie jeszcze przed zakończeniem zajęć pierwszego dnia. Dla mnie dzień warsztatowy mógłby być krótszy, bo praca ta jest intensywna i głęboka. Skuteczność objawiła się jeszcze tego samego wieczora. Dziękuję bardzo prowadzącej warsztat Marcie Kolarz za jej poświęcenie się tej metodzie i pracy z nami wszystkimi gotowymi na taką właśnie pracę. Życzę Wszystkim uczestnikom, dotychczasowym i przyszłym, sukcesów życiowych z pomocą tej metody Neurografiki i z pomocą prowadzącej warsztaty Marty Kolarz!

Tatiana Świderska

Warsztat jest doskonały. Marta zadbała o wszystko. Jej uważność na audytorium zarówno "na żywo" jak i on-line jest ogromna. Trochę czasami umykały szczegóły techniczne, ale zrzucam to na złośliwość rzeczy martwych (które i tak były bardzo łaskawe). Jestem przepełniona wszystkim: myślami, emocjami, chęcią działania. Polecam całą sobą.

Ewa Wywioł

Kurs Neurografiki prowadzony przez Martę jest unikatowy.Wiedza z psychologii,neurobiologii przeplata się tu z technikami plastycznymi co bardzo rezonuje z moimi zainteresowaniami.To narzędzie uczy samoobserwacji ,autorefleksji i pozwala się z sobą skontaktować na wielu poziomach. Marta klarownie I z lekkością nauczyła Nas struktury ,która moim zdaniem bardzo porządkuje proces i pozwala się w nim bezpiecznie poruszać. Sama strona graficzna daje wiele przyjemności i dziecięcej frajdy ,uspokajając i wprowadzając w stan wyciszenia. Bardzo mocna transformująca technika samopoznania. Marta potrafi rzeczowo i skrupulatnie przekazać ogrom informacji a atmosfera,którą tworzy na kursie jest wyjątkowo życzliwa i przyjazna .Jest również przestrzeń na pytania i własne obserwacje. Po tym kursie będziesz mieć ochotę zanurkować głębiej w arkana neurografiki.Z serca polecam.

Agnes Suleiman

VP of Food Science and Product Development

Wspanialy warsztat! Bardzo otwierajacy... Ja nigdy nic nie rysowalam - moze w przedszkolu, ale nie w doroslym zyciu. A tutaj wspaniale sie poczulam i siegnelam do zasobow Absolutu, nieskonczonej energii, ktora wspiera fantastycznie znajdowanie rozwiazan moich trudnych spraw. Polecam z calego serca.

Małgorzata Świątnicka

Na kurs trafilam trochę z przypadku szukając czegoś innego. Ale wkrótce przekonałam się ,że to był szczęśliwy przypadek. Po dwóch rysunkach AZO udało mi się znaleźć rozwiązanie nurtującego mnie od dawna problemu. A więc to ma sens ! To działa ! – odkryłam z zaskoczeniem . Czuję, że pozostanę z neurografiką na dłużej. Na moje pozytywne wrażenia miała niewątpliwie wpływ atmosfera kursu prowadzonego przez Martę. Marta umiała stworzyć podczas zajęć nastrój pogodny i ciepły , wypełniony wzajemną życzliwością i akceptacją. Sposób przekazywania zasad neurografiki przez Martę był jasny i przejrzysty, co bardzo ułatwiało zrozumienie zasad i pojęć NG. Polecam wszystkim neurografikę, którzy chcą odkryć zakamarki swojej duszy – właśnie w Galerii Dusz na zajęciach prowadzonych przez Martę.

Marge Wierchomlańska

Otrzymałam wspaniałe narzędzie. Bardzo chciałabym poznać szerzej neurografikę. Duże poczucie komfortu i Dobrostanu po kursie.

Małgorzata Ofman

Ten kurs przyniósł mi inspirację i większe zrozumienie siebie. Dał mi też poczucie, że mogę - poprzez zniesienie własnych ograniczeń - dążyć do szczęścia i być lepszą w rolach, które niesie życie. Dziękuję z całego serca!

Agnieszka Osipiuk

Trafiłam na kurs Neurografiki Użytkownik, obserwując rozwój Marty Kolarz, z którą miałyśmy okazję poznać się wcześniej na innym kursie prowadzonym przez Martę. Tamto spotkanie zapoczątkowało moją podróż z malowaniem, za co jestem bardzo wdzięczna. To otwiera mnie na nową przygodę z neurografiką-unikalnym połączeniem naukowych aspektów neurobiologii i psychologii oraz rysunku. Będzie się działo, już się dzieje. Chciałabym również podkreślić niezwykłą umiejętność Marty w prowadzaniu zająć z neurografiki, a więc bardzo praktycznych, jednocześnie stacjonarnie i online, zapewniając komfort i inspirującą atmosferę pracy wszystkim uczestnikom. Marto-dziękuję za nowe!

Barbara Ważna

Ten kurs był spełnieniem mojego marzenia. Przyjechałam do Marty z Gdańska i to była doskonała decyzja. Kurs prowadzony mega profesjonalnie. Marta pełna empatii i cierpliwości odpowiadała na każde nasze pytanie. Jestem zafascynowana Neurografiką, a ten kurs tylko utwierdził mnie w tej fascynacji. Czekam na kolejne kursy z Martą. Dziękuję pięknie

Dorota Koch

Organizacja szkolenia bardzo profesjonalna. Marty wiedzą, sposób jej przekazywania oraz klimat jaki tworzy warty polecenia. Zachęcam do udziału ...

Anna Rz. Dutkiewicz

Trener, Doradca, Artysta

www.7element.pl

Kurs jest świetnie prowadzony przez Martę, bije od niej ciepło i spokój. Pięknie wszystko wytłumaczone, kurs jest naprawdę przejrzysty, łatwo się przechodzi z każdego etapu. Wersja online , którą wybrałam , pozwoliła na swobodne tępo pracy. Mogłam odtwarzać lekcje wiele razy, by jeszcze raz posłuchać w skupieniu , już bez rysowania, sprawdzić czy robię wszystko wg wskazówek, czy czegoś nie pominęłam. Takiego narzędzia do pracy z podświadomością szukałam od jakiegoś czasu, zajmowałam się medytacją poprzez malowanie od dawna Kurs neurografiki na poziomie Użytkownik pokazał mi, że można więcej, to nie tylko rysowanie, to głęboki proces, jest w tym magia. Ja to poczułam i doświadczyłam Z pewnością pójdę o krok dalej i skorzystam z dalszej edukacji z Martą

Anna Rz. Dutkiewicz

Trener, Doradca, Artysta

www.7element.pl

Kurs Użytkownik Neurografiki jest świetnie prowadzony, Marta wspaniale wprowadza w świat rysunku neurograficznego, bije od niej niezmierne ciepło Przez kurs przechodzi się bardzo swobodnie, ja wybrałam wersję online, więc pracowałam w własnym tempie, z możliwością powracania do wcześniejszych lekcji. Neurografika to świetne narzędzie. Polecam z całego serca

Anna Rz. Dutkiewicz

Wielkie podziękowania dla Marty za tak wspaniały kurs. Bardzo dobrze prowadzony, klarowny, zrozumiały. Zakochałam się w neurografice od pierwszego rysowania :) To jest wielki proces, to droga do zrozumienia, daje mocny wgląd w siebie i dokonuje niesamowitych zmian. Dziękuję że jesteś Marto. Pozdrawiam z serca :) Anna

Ilona Jagielska

Refleksolog

Bardzo jestem zadowolona z kursu jaki przeprowadziła Pani Marta Kolarz -jest osobą ,ktora przekazuje wiedzę bardzo treściwie ,szczegółowo tłumacząc każdy element -poświęcając dostatecznie dużo czadu , by pojąć dane zagadnienie przy tym towarzyszy radość .Polecam :)

Magda Chilicka

Dziękuję serdecznie za wiedzę, przyjazny klimat miejsca. Pozdrawiam ciepło i polecam każdemu, kto chce lepiej poznać siebie, świadomie zmieniać swoje życie, rozwiązywać problemy, kreować rzeczywistość.

Barbara Piekarska

Jestem pod wrażeniem prostoty i zarazem genialności metody.

Agata Dąbczak-Pasternak

Niesamowita wiedza i osobowość Marty powoduje, że chce się więcej i więcej. Kurs przygotowany na najwyższym poziomie, ogromne wsparcie na każdym etapie. Jestem wdzięczna, że mogłam być uczestnikiem stacjonarnie. Dziękuję i do zobaczenia! Moja przygoda z neurografiką dopiero się zaczęła, ale już się nie skończy! Dziękuję Marta!

Ania S

Jestem zachwycona! Neurografika to połączenie wszystkiego co kocham. Wzięłam udział w dwudniowych warsztatach stacjonarnych. Były to bardzo intensywne dwa dni. Najchętniej spędziłabym przynajmniej dwa takie weekendy na wspólnym neurografowaniu, by móc we własnym tempie pracować. Chce więcej! Dzięki Marta🤍 i do zobaczenia na Neurokolorze😊😚

Alicja Ja

Dla mnie kurs to połączenie dziecięcej ciekawości, spontaniczności, kreatywności i indywidualności. Uwolnił wiele osobistych zasobów, pozwolił na odkrywanie nowych znaczeń oraz eksplorację i integrację myśli i doświadczeń.

Artur Ziobro

Rewelacyjny kurs, rewelacyjna metoda i wspaniałe prowadzenie. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie swój rozwój i szukają przyjemnej ale skutecznej metody pracy ze sobą.

Karina

Sam kurs jest pierwszym krokiem na schodach, a przeprowadza nas przez ten krok wspaniała profesjonalistka. Ogromnie cieszę się, że to właśnie Marta wprowadziła mnie w świat neurografiki, bo zrobila to w rzetelny, dokładny, zrozumiały dla mnie sposób. Do swoich kursnatow podchodziła z niebywałym wyczuciem, chęcią przekazania wiedzy w profesjonalny sposób, ale również bardzo przyziemny, żebyśmy mogli wszystko dobrze zrozumieć. Zarówno sam kurs jak i prowadzącą go Martę,polecam z całego serducha.