Opinie kursu "Użytkownik"

Monika Hynda

Zajecie bardzo mi się podobały. Jestem pod wrażenie jak pięknie uwalniały się tamaty, które procesowałam. Polecam każdemu i na pewno wróce na kolejne kursy neurografiki :)

Aneta Szymańska

Witam serdecznie :) Chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami po kursie Użytkownik. Kurs trwał dwa pełne dni i akurat tak wyszło, ze jeden dzień uczestniczyłam w kursie on-line na zoom a następnego dnia już stacjonarnie. Obie możliwości okazały się na prawdę super :) Neurografika sama w sobie jest fantastycznym narzędziem do pracy ze samym sobą. Na kursie poza samą techniką tworzenia rysunku i linii neurograficznych otrzymałam sporą wiedzę teoretyczną, która tak na prawdę nadaje cały sens rysunkowi i naszej pracy. Pracując on-line można bardziej skupić się na procesie tworzenia rysunku i być bliżej siebie. Pracując stacjonarnie uwaga wędruje również w stronę grupy i jej energii. Dla mnie obie formy uczestnictwa w kursie były równie wartościowe. I tak na prawdę dołączając na zoom wcale nie czułam, że coś tracę. Jest po prostu inaczej. Jak już wspomniałam jestem zachwycona Neurografika jako narzędziem pracy ale również samym tworzeniem manualnym rysunku. Po kursie mam apetyt na więcej. Dzięlę się również swoimi pracami z kursu. I dla wszystkich, którym podobają się efekty neurografiki ale myślą sobię "Ale ja nie potrafię rysować" odpowiadam - a założysz się? ;) Tu na prawdę nie są potrzebne żadne zdolności artystyczne. Rysunek powstaje etapami, i każdy z nich jest ważny i daję nową jakość pracy a efekt jest zaskakujący :) Sama jestem bardzo ciekawa swoich kolejnych prac.

Joanna Rutkiewicz

Gdy zobaczyłam po raz pierwszy rysunki neurograficzne, poczułam od razu, że jest to metoda, za pomocą której można wpływać na swoją podświadomość, a tym samym kształtować swoje życie w efektywny sposób modelując połączenia nuronalne w mózgu. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na kurs Użytkownika Neurografiki właśnie do Marty, bo jest on prowadzony w sposób profesjonalny i przyjazny dla odbiorcy. Marta tłumaczy zrozumiale z wielkim spokojem i cierpliwością. Jej pozytywne i naturalne nastawienie do kursantów sprawia, że na kursie panuje bardzo miła i serdeczna atmosfera. Bardzo polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą pogłębiać swoją samoświadomość i poprawić jakość swojego życia. Moja przygoda z Neurografiką dopiero się zaczęła. Mam wielką chęć zgłębiać tę metodę dalej i poznawać jej kolejne możliwości. To niesamowite jak dużo Neurografika może zaoferować.

Julia Kunikowska

Projektantka, Facylitatorka PSYCH- K

wewnetrznyspokoj.com

Marta ma ogromną wiedzę i niesamowity dar przekazywania jej w przystępny sposób. Warsztaty były bardzo ciekawe i wciągające na każdym etapie pracy. Neurografikę poznałam dosłownie kilka dni przed warsztatami i dzięki Marcie jeszcze bardziej zainteresowała mnie ta technika pracy z podświadomością. Już w ciągu kilku godzin pracy tą metodą widziałam namacalne działanie poprzez odczucia w ciele. Pojawiał się stan wewnętrznego uspokojenia oraz zmiany w postrzeganiu danego tematu wziętego na warsztat za każdym razem po przejściu całego procesu rysowania. Dziękuję i na pewno wrócę po więcej :D

Agnieszka Rogowska

Najpierw chciałam podziękować Marcie za jej profesjonalizm ,cierpliwość i spokój jakim jest obdarzona . Certyfikowany kurs Użytkownik to podstawa jeżeli chcesz zmieniać swoje życie ,poznać siebie i świadomie je kreować dla własnych potrzeb. Na kursie uczysz się podstaw a zarazem profesjonalnie , przez Martę jesteś wprowadzana w tajemnicę algorytmów .Jeżeli chcesz robić to dobrze to kurs jest niezbędny. Robiąc to dobrze zgodnie z algorytmem szybko zauważysz pożądane zmiany. Z całego serca polecam zacząć przygodę z Neurografiką w towarzystwie Marty ona potrafi zainteresować Cię tą niesamowitą techniką pracy z podświadomością i gwarantuje że już podczas pierwszych godzin zajęć to odczujecie , potęgę podświadomści . Na zakończenie do tych którzy jeszcze się zastanawiają, bardzo serdecznie polecam, tylko wybierzcie profesjonalistę tak jak ja wybrałam Martę . Marta jeszcze raz bardzo dziękuję ,że pojawiłaś na mojej życiowej drodze JESTEŚ WIELKA.

Anna Futyma

Jestem zachwycona kursem Użytkownik Neurografiki w Krakowie w dniach 2-3.03.24. Pojechałam z nadzieją, wróciłam bogatsza i lżejsza po stokroć :-))). Procesy, jakie się uruchamiają w naszych głowach w trakcie warsztatów, tworzenie nowych neuronowych ścieżek, odkrycia, flashbacki i efekty wooow! plus skumulowana energia grupowa - są nie do przecenienia!!! Bardzo, ale to bardzo mocne przeżycie! I długo trzymające w serdecznym uścisku :-). Oprócz tego: prowadząca przewspaniała, wiedzy ogrom, atmosfera na żywo jedyna i niepowtarzalna. Oraz pomoc techniczna życzliwa i na wysokim poziomie :-). Bardzo dziękuję, Marto, Pawle i Ludmiło! Zaś wszystkim, których neurografowanie woła - gorąco polecam nie wahać się dłużej i biec za tym głosem!

Agnieszka Gierczyńska

nauczyciel

Neurografika z Martą jest uwalniająca. Kurs dał mi obszerną wiedzę na temat wykonywania poszczególnych algorytmów. Pozwolił zrozumieć w pełni kolejne etapy procesu. Po każdym rysunku widać zauważalne zmiany. Polecam każdemu. Dziękuję

Monika Kubicka

Marta pięknie wprowadza w świat neurografiki. Wszystko jasno wyjaśnia i tłumaczy. Jestem zachwycona tą metodą. Co niezwykłe - po wykonaniu jednego z rysunków w pewnym stresującym dla mnie temacie, wydarzył się dosłownie cud w moim życiu. Tak więc widzę zauważalne zmiany jakie ta metoda faktycznie wprowadza. Na pewno będę sobie pomagać neurografiką w życiu a Marcie bardzo dziękuję za wprowadzenie mnie w ten świat. Dziękuję!

Bernadeta Frejd

Ja ocenę kursu użytkownik neurografiki oddam częścią piosenki Krystyny Prońko: "Wypisujesz hasła w mojej dłoni Potem szczotką ślad flamastra trzesz... ...Mówisz że nikogo się nie boisz... Jesteś lekiem na całe zło I nadzieją na przyszły rok Jesteś gwiazdą w ciemności Mistrzem świata w radości Oto cała Ty~ NEUROGRAFIKA ♡ Fantastyczna droga transformacji własnych ograniczeń

Ewa Letki-Głuszak

nauczyciel

Wszystkim zainteresowanym Kursem Użytkownik, polecam Martę Kolaż, która w bardzo przystępny i interesujący sposób potrafi przekazać informację o neurografice. Zajęcia wypełnione są wiedzą przeplataną z dużą ilością pracy z rysunkiem. Podczas zajęć można przepracować w sobie trudne emocje i tematy.

Ilona Szczygielska-Grzela

Na neurografikę trafiłam w internecie i blisko rok "próbowałam nauczyć się na własną rękę" , natomiast dopiero uczestnictwo w kursie stancjonarnym pokazało mi jak właściwie używać tego narzędzia i jaką moc ono daje. Serdecznie polecam uczestnictwo w kursie i zrobienie certyfikatu ale jeszcze bardziej polecam Martę Kolarz. Mega profesjonalnie i cierpliwie przeprowadza kursanta przez istotę metody oraz poszczególne algorytmy. Dodatkowo stacjonarna wersja kursu pozawala na skoncetrowaniu się w 100% na nauce procesu tak aby przynosił maksimum korzyści. Inwestycja w siebie Warta swojej ceny.

Beata Brzezińska

Pani Marta jest cudowną nauczycielką ,potrafi przekazać skomplikowaną wiedzę w łagodny ,spokojny ,czuły sposób i każdy uczestnik czuje się wyjątkowo . Jej cierpliwość i wrażliwość jest nie przeciętna ,szacunek i stosunek do ucznia godny do naśladowania .Wzięcie udziału w tym kursie Użytkownik Neurografiki to najlepszy wybór jak dotąd w moim życiu .To wspaniałe narzędzie do rozpoznania siebie ,swoich blokad i ograniczeń ,nawet dla osoby pozbawionej talentu plastycznego tak jak ja . "Neurografika znajduje odzew w sercach ludzi ,łatwo przenikając do ich umysłów i wtapiając się w ich życie ".Od tej pory znajdę rozwiązanie każdego problemu .Polecam ten kurs każdej istocie na kuli ziemskiej i w całym wszechświecie .

Liwia Lipnicka

Myślałam, że kurs będzie lekki, miły i przyjemny, jednak jak bardzo się myliłam. Po zakończeniu czuję się zmęczona zarówno psychicznie jak i fizycznie, dosłownie jak po przebiegnięciu maratonu. Ilość autorefleksji, zwiększonej motywacji do działania jest po prostu niesamowita! Chcę dalej chłonąć wiedzę i wiem, że neurografika będzie stanowiła ogromną część mojego życia, to był właśnie mój brakujący puzzel w całeJ układance życia.

Magdalena Kajewska

Bardzo mi się podobało !!!

Ilona Szczygielska-Grzela

Agent ubezpieczeniowy Allianz

Kurs na najwyższym poziomie. Prowadząca Marta prowadzi z cierpliwością i zaangażowaniem prowadzi przez podstawy teoretyczne metody oraz wszystkie algorytmy. Na koniec dokładnie i rzetelnie omawia prace podczas super wizji prac zaliczeniowych. Dodatkowo stacjonarna forma kursu pozwala w 100% zaangażować się w proces poznawania i nauki. Sama Neurografika jest narzędziem potężnym dającym ogrom możliwości pracy ze sobą oraz dotarcia do najgłębszych zakamarków podświadomości. Sama sprawdziłam, że samodzielna nauka metody z książki czy materiałów dostępnych w Internecie nie dociera do potęgi tego narzędzia. Kurs jest inwestycją w siebie, Wartą każdych pieniędzy. Polecam serdecznie

Barbara Czekaj

psychoterapeutka, psychiatra, coach

www.istotapoznana.pl

oceniam na 5 gwiazdek. Kurs bardzo bogaty w treści, emocje, rysunki. Marta cierpliwie i skutecznie prowadziła nas poprzez meandry neurorysunku, i coachingowo opiekowała nasze emocje, kierując ku transformacji. Jestem zaciekawiona i zainspirowana tym narzędziem, które łączy pracę a ciałem, emocjami, sztuką. Coś pięknego, transformującego, podniosłego na końcu. Owszem jest to praca: jeden rysunek może zająć około 3 godzin, jeśli damy się ponieść procesowi ale warto :)

Barbara Czekaj

Kurs inspirujący izachęcający do pogłębienia tematu!

Joanna Graca

Neurografika otworzyła nowy rozdział w moim życiu. Przyszła do mnie nagle, trafiłam na nią gdzieś w sieci, a niedługo po tym trafiłam na Martę. Decyzję o zrobieniu kursu podjęłam po obejrzeniu kilku nagrań Marty. Marta jest profesjonalistką, a ponadto kocha to, co robi. Kurs był bardzo intensywny. Po dwóch dniach zajęć byłam bardzo zmęczona, ale szczęśliwa. Zrozumiałam wiele spraw, Marta tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, powoli, całą część teoretyczną widzimy w praktyce rysując. Kilka spraw w moim życiu już się reguluje, przerysowałam je i czuję się wyraźnie lepiej. Neurografika jest wspaniałą metodą. Kurs u Marty dużo zmienił w moim życiu, idę dalej, rozwijam się, czuję satysfakcję i radość. Polecam każdemu!

Blanka Jessa

Sztuka wglądu w siebie

casa-blanka.pl

Neurografika jest dla mnie kolejnym narzędziem, dzieki któremu moge zgłębiać siebie oraz rozwijać. Każdy kolejny rysunek potrafi mnie zaskoczyć swoim procesem jeszcze bardziej niz poprzedni 🌞 Kurs użytkownika przeszłam w trybie online i taki tryb jak najbardziej mnie satysfakcjonował. Mozliwosc powracania do archiwalnych nagrań, również innych grup, sprawia, ze łatwiej wrocic mi do neurografiki po dłuższej przerwie. Marta jest autentyczną przewodniczką po świecie neurografiki. Jestem pełna podziwu, ze ogarnia to wszystko tak, by było to podane właśnie w taki wygodny sposób i w tak wielu wariantach. Polecam Martę z całego serca 💗

Ewa Pudłowska

Kurs "Użytkownik Neurografiki" to niesamowita przygoda, to prawdziwa podróż w głąb siebie. Pomimo, że już długo pracuję ze swoja podświadomością, to okazało się, że jeszcze wiele jest do odkrycia. Omówienie przez Martę Piramidy Świadomości, było dla mnie ogromnym odkryciem i wreszcie wszystkie puzzle w mojej głowie ułożyły się. Jestem w nieustającym zachwycie nad procesem neurografiki, która bardzo pomogła mi w moim trudnym momencie mojego życia. A rysunek, który dołączam bardzo dużo mi uświadomił. Serdecznie polecam kurs osobom, które chcą uwierzyć w siebie i poradzić sobie ze swoimi ograniczeniami. Fantastyczna podróż w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Joanna Woźniakowska

Partner

W moim odczuciu kurs użytkownik prowadzony przez Martę jest fantastycznym i cudownym przeżyciem! Polecam go z całego serca. Dla mnie był bardzo pięknym i głębokim procesem poznawania i odkrywania siebie, przekopywania się przez różne moje blokady i ograniczenia. Dzięki niemu Neurgrafika rozgościła się w moim życiu i teraz jest jego częścią. Dziękuję Marta!

Aleksandra Maciejska

Na kurs przywiodła mnie ciekawość oraz poszukiwanie metod pracy wykraczających poza logiczne, poznawcze myślenie. Nie zawiodłam się, a wręcz zachwyciłam. Neurografika okazała się dla mnie ciekawą, fascynującą a zarazem zaskakującą formą pracy nad sobą. Sam kurs oferuje sporą dawkę wiedzy, przekazaną w ciekawy, profesjonalny sposób. Gorąco polecam!

Marta Skutnik-Półtorak

Dziękuję! Neurografika uświadomiła mi, jak mało o sobie wiem Otworzyłam mi głowę, pokazała drogę. Jest to niesamowite uczucie i doznanie - zaczęłam widzieć wszystko inaczej. Problemy, które przepracowałam na kursie okazały się "nie być" - zniknęły! To prawda - problem jest wytworem umysłu i prawdą jest, że każdy problem ma graficzne rozwiązanie , a ten kurs pokazuje jak to robić. Dopiero teraz zaczynam poznawać siebie. Dziękuję Marto za te niesamowite doznania!

Elżbieta Szczodrak

Kurs Użytkownik Neurografiki prowadzony przez Martę jest pełen profesjonalizmu, uważności a jednocześnie subtelności i łagodności. Kurs przeszłam z nagrania, ale czułam, jakbym tam była razem z uczestnikami. W czasie wykonywania rysunków niejednokrotnie przychodziły do mnie odkrywcze myśli i czucie, dzięki którym odkrywam siebie. Odkrywcza była także piramida świadomości :) Niby to wszystko już wiedziałam wcześniej - ale przedstawienie tego w ten sposób pomogło mi "zaskoczyć" pewne wartości i idee na swoje miejsce. Neurografika jest dla mnie odkrywczym narzędziem pracy nad sobą. I z pewnością na Użytkowniku tej przygody nie zakończę. Coraz częściej łapię się na tym, że jak pojawia się jakaś trudna sytuacja w życiu, to wraz z nią także myśl - ale bym sobie poneurografowała w tym temacie :D i to na co mam czas - to neurografuję i przychodzi harmonia wraz z tym. Dla mnie jest to rewelacyjne narzędzie, polecam każdemu, aby wypróbował u siebie, ale, jak to Marta mówiła na kursie - "jeśli ktoś jest już na to gotowy, aby na to popatrzeć" :) Wdzięczność wielka dla Ciebie Marta, za prowadzenie w procesie i zapewne do zobaczenia gdzieś po drodze :)

Jolanta Kocur

Dla mnie przygoda z Neurografiką rozpoczęła zupełnie nową ścieżkę życia. Na certyfikowanym kursie UŻYTKOWNIK NEUROGRAFIKI z radością obserwowałam, jak wraz z pojawiającymi się kolejnymi algorytmami wznoszenia ograniczeń zaczęłam doświadczać ogromnej akceptacji i wiary w siebie, odkrywać swój potencjał i niepowtarzalność. Dziś bogatsza o nowe doświadczenia, wewnętrznie rozświetlona, pełna radości, optymizmu i wiary we własne możliwości i moc kreacji wyruszam ku nowej przyszłości.... Dziękuję bardzo prowadzącej kurs Marcie Kolarz za jej uczestnictwo i wsparcie w tak cudownej podróży...

Olga Ślusarczyk

MUUkreacje.pl

www.muukreacje.pl

Przeżycie warte poświęcenia czasu i UUwagi! Spora dawka wiedzy przedstawiona w najbardziej profesjonalny sposób ever! Tak bardzo, że chcę więcej!!!

Marzena Tomczak

emerytka

Usłyszałam rok temu słowo "Neurografika " i prawie nic więcej a zapragnęłam jej z siłą wodospadu. Zaczęłam poznawać ją z internetu, ale to nie było wystarczające. Ukończenie kursu neurografiki to dla mnie cudowny fakt, bo przestałam się bać, że coś źle zrobię itp. To spełnienie. I spotkanie z Martą Kolarz, która ciepło, rzetelnie, z wdziękiem, spokojnie i fachowo przepędziła moje lęki i wprowadziła wiedzę. D Z I Ę K U J Ę

Weronika Teske

Jestem bardzo zadowolona z kursu:) Całość jest bardzo kompetentnie i profesjonalnie przeprowadzona a prowadząca jasno i zrozumiale przekazuje treści. Widać, że jest bardzo zaangazona i, że chce przekazać jak najwięcej swojej wiedzy uczestnikom:) a wszystko w miłej atmosferze:) Polecam:)

Monika W

Arteterapeuta

Mnóstwo wiedzy przekazanej w jasny, zrozumiały sposób. Wszystko przełożone na praktykę i ćwiczenia. Niesamowita metoda do pracy nad soba i pobyciem w prawdzie o sobie. Na szkoleniu bezpieczna przestrzeń do wyrażania, przezywania i neurografowania.

Agnieszka Klimonda

Na Neurografikę natrafiłam przypadkiem, spodobały mi się rysunki i postanowiłam zbadać temat. Odbyłam kurs Użytkownik Neurografiki i się zachwyciłam. Znalazłam sposób na uspokojenie umysłu, porządkowanie mojego świata, odnajdywania rozwiązań w różnych sytuacjach. Marta prowadzi spotkania bardzo profesjonalnie, przekazuje wiedzę jasno, precyzyjnie, zrozumiale i cierpliwie. W trakcie spotkania czułam się zaopiekowana, bezpieczna, traktowana poważnie, każde moje pytanie było wyczerpująco omówione. Wspaniałe szkolenie i polecam je wszystkim. U mnie w kolejce czekają już trzy kolejne stopnie wtajemniczenia neurograficznego:)

Beata Adamus

Otrzymałam na warsztatach Neurografiki wspaniałe narzędzie pracy nad sobą i ze sobą, narzędzie skuteczne, nawet natychmiastowo jeśli już jest gotowość na to! Weszłam w proces głęboko i dlatego pojawiło się zmęczenie jeszcze przed zakończeniem zajęć pierwszego dnia. Dla mnie dzień warsztatowy mógłby być krótszy, bo praca ta jest intensywna i głęboka. Skuteczność objawiła się jeszcze tego samego wieczora. Dziękuję bardzo prowadzącej warsztat Marcie Kolarz za jej poświęcenie się tej metodzie i pracy z nami wszystkimi gotowymi na taką właśnie pracę. Życzę Wszystkim uczestnikom, dotychczasowym i przyszłym, sukcesów życiowych z pomocą tej metody Neurografiki i z pomocą prowadzącej warsztaty Marty Kolarz!

Tatiana Świderska

Warsztat jest doskonały. Marta zadbała o wszystko. Jej uważność na audytorium zarówno "na żywo" jak i on-line jest ogromna. Trochę czasami umykały szczegóły techniczne, ale zrzucam to na złośliwość rzeczy martwych (które i tak były bardzo łaskawe). Jestem przepełniona wszystkim: myślami, emocjami, chęcią działania. Polecam całą sobą.

Ewa Wywioł

Kurs Neurografiki prowadzony przez Martę jest unikatowy.Wiedza z psychologii,neurobiologii przeplata się tu z technikami plastycznymi co bardzo rezonuje z moimi zainteresowaniami.To narzędzie uczy samoobserwacji ,autorefleksji i pozwala się z sobą skontaktować na wielu poziomach. Marta klarownie I z lekkością nauczyła Nas struktury ,która moim zdaniem bardzo porządkuje proces i pozwala się w nim bezpiecznie poruszać. Sama strona graficzna daje wiele przyjemności i dziecięcej frajdy ,uspokajając i wprowadzając w stan wyciszenia. Bardzo mocna transformująca technika samopoznania. Marta potrafi rzeczowo i skrupulatnie przekazać ogrom informacji a atmosfera,którą tworzy na kursie jest wyjątkowo życzliwa i przyjazna .Jest również przestrzeń na pytania i własne obserwacje. Po tym kursie będziesz mieć ochotę zanurkować głębiej w arkana neurografiki.Z serca polecam.

Agnes Suleiman

VP of Food Science and Product Development

Wspanialy warsztat! Bardzo otwierajacy... Ja nigdy nic nie rysowalam - moze w przedszkolu, ale nie w doroslym zyciu. A tutaj wspaniale sie poczulam i siegnelam do zasobow Absolutu, nieskonczonej energii, ktora wspiera fantastycznie znajdowanie rozwiazan moich trudnych spraw. Polecam z calego serca.

Małgorzata Świątnicka

Na kurs trafilam trochę z przypadku szukając czegoś innego. Ale wkrótce przekonałam się ,że to był szczęśliwy przypadek. Po dwóch rysunkach AZO udało mi się znaleźć rozwiązanie nurtującego mnie od dawna problemu. A więc to ma sens ! To działa ! – odkryłam z zaskoczeniem . Czuję, że pozostanę z neurografiką na dłużej. Na moje pozytywne wrażenia miała niewątpliwie wpływ atmosfera kursu prowadzonego przez Martę. Marta umiała stworzyć podczas zajęć nastrój pogodny i ciepły , wypełniony wzajemną życzliwością i akceptacją. Sposób przekazywania zasad neurografiki przez Martę był jasny i przejrzysty, co bardzo ułatwiało zrozumienie zasad i pojęć NG. Polecam wszystkim neurografikę, którzy chcą odkryć zakamarki swojej duszy – właśnie w Galerii Dusz na zajęciach prowadzonych przez Martę.

Marge Wierchomlańska

Otrzymałam wspaniałe narzędzie. Bardzo chciałabym poznać szerzej neurografikę. Duże poczucie komfortu i Dobrostanu po kursie.

Małgorzata Ofman

Ten kurs przyniósł mi inspirację i większe zrozumienie siebie. Dał mi też poczucie, że mogę - poprzez zniesienie własnych ograniczeń - dążyć do szczęścia i być lepszą w rolach, które niesie życie. Dziękuję z całego serca!

Agnieszka Osipiuk

Trafiłam na kurs Neurografiki Użytkownik, obserwując rozwój Marty Kolarz, z którą miałyśmy okazję poznać się wcześniej na innym kursie prowadzonym przez Martę. Tamto spotkanie zapoczątkowało moją podróż z malowaniem, za co jestem bardzo wdzięczna. To otwiera mnie na nową przygodę z neurografiką-unikalnym połączeniem naukowych aspektów neurobiologii i psychologii oraz rysunku. Będzie się działo, już się dzieje. Chciałabym również podkreślić niezwykłą umiejętność Marty w prowadzaniu zająć z neurografiki, a więc bardzo praktycznych, jednocześnie stacjonarnie i online, zapewniając komfort i inspirującą atmosferę pracy wszystkim uczestnikom. Marto-dziękuję za nowe!

Barbara Ważna

Ten kurs był spełnieniem mojego marzenia. Przyjechałam do Marty z Gdańska i to była doskonała decyzja. Kurs prowadzony mega profesjonalnie. Marta pełna empatii i cierpliwości odpowiadała na każde nasze pytanie. Jestem zafascynowana Neurografiką, a ten kurs tylko utwierdził mnie w tej fascynacji. Czekam na kolejne kursy z Martą. Dziękuję pięknie

Dorota Koch

Organizacja szkolenia bardzo profesjonalna. Marty wiedzą, sposób jej przekazywania oraz klimat jaki tworzy warty polecenia. Zachęcam do udziału ...

Anna Rz. Dutkiewicz

Trener, Doradca, Artysta

www.7element.pl

Kurs jest świetnie prowadzony przez Martę, bije od niej ciepło i spokój. Pięknie wszystko wytłumaczone, kurs jest naprawdę przejrzysty, łatwo się przechodzi z każdego etapu. Wersja online , którą wybrałam , pozwoliła na swobodne tępo pracy. Mogłam odtwarzać lekcje wiele razy, by jeszcze raz posłuchać w skupieniu , już bez rysowania, sprawdzić czy robię wszystko wg wskazówek, czy czegoś nie pominęłam. Takiego narzędzia do pracy z podświadomością szukałam od jakiegoś czasu, zajmowałam się medytacją poprzez malowanie od dawna Kurs neurografiki na poziomie Użytkownik pokazał mi, że można więcej, to nie tylko rysowanie, to głęboki proces, jest w tym magia. Ja to poczułam i doświadczyłam Z pewnością pójdę o krok dalej i skorzystam z dalszej edukacji z Martą

Ilona Jagielska

Refleksolog

Bardzo jestem zadowolona z kursu jaki przeprowadziła Pani Marta Kolarz -jest osobą ,ktora przekazuje wiedzę bardzo treściwie ,szczegółowo tłumacząc każdy element -poświęcając dostatecznie dużo czadu , by pojąć dane zagadnienie przy tym towarzyszy radość .Polecam :)

Magda Chilicka

Dziękuję serdecznie za wiedzę, przyjazny klimat miejsca. Pozdrawiam ciepło i polecam każdemu, kto chce lepiej poznać siebie, świadomie zmieniać swoje życie, rozwiązywać problemy, kreować rzeczywistość.

Barbara Piekarska

Jestem pod wrażeniem prostoty i zarazem genialności metody.

Agata Dąbczak-Pasternak

Niesamowita wiedza i osobowość Marty powoduje, że chce się więcej i więcej. Kurs przygotowany na najwyższym poziomie, ogromne wsparcie na każdym etapie. Jestem wdzięczna, że mogłam być uczestnikiem stacjonarnie. Dziękuję i do zobaczenia! Moja przygoda z neurografiką dopiero się zaczęła, ale już się nie skończy! Dziękuję Marta!

Ania S

Jestem zachwycona! Neurografika to połączenie wszystkiego co kocham. Wzięłam udział w dwudniowych warsztatach stacjonarnych. Były to bardzo intensywne dwa dni. Najchętniej spędziłabym przynajmniej dwa takie weekendy na wspólnym neurografowaniu, by móc we własnym tempie pracować. Chce więcej! Dzięki Marta🤍 i do zobaczenia na Neurokolorze😊😚

Alicja Ja

Dla mnie kurs to połączenie dziecięcej ciekawości, spontaniczności, kreatywności i indywidualności. Uwolnił wiele osobistych zasobów, pozwolił na odkrywanie nowych znaczeń oraz eksplorację i integrację myśli i doświadczeń.

Artur Ziobro

Rewelacyjny kurs, rewelacyjna metoda i wspaniałe prowadzenie. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie swój rozwój i szukają przyjemnej ale skutecznej metody pracy ze sobą.

Karina

Sam kurs jest pierwszym krokiem na schodach, a przeprowadza nas przez ten krok wspaniała profesjonalistka. Ogromnie cieszę się, że to właśnie Marta wprowadziła mnie w świat neurografiki, bo zrobila to w rzetelny, dokładny, zrozumiały dla mnie sposób. Do swoich kursnatow podchodziła z niebywałym wyczuciem, chęcią przekazania wiedzy w profesjonalny sposób, ale również bardzo przyziemny, żebyśmy mogli wszystko dobrze zrozumieć. Zarówno sam kurs jak i prowadzącą go Martę,polecam z całego serducha.

Marzena Tomczak

emerytka

Prawie rok temu usłyszałam słowo "Neurografika" i natychmiast zapragnęłam rozpoznać je i stosować ją. Pierwszym źródłem wiedzy był internet. Jednak był też lęk, że robię coś źle. Skończyłam kurs i nastąpiło objawienie. Marta Kolarz rzetelnie, spokojnie, z wdziękiem, fachowo, bez napinki, z życzliwością wyjawiła zasady i możliwości i pożytki stosowania neurografiki. Przegoniła lęki i otworzyła pierwsze drzwi do tematów "WOLNOŚĆ'' ''MOGĘ" "RELAKS" itp. DZIĘKUJĘ

Joanna

Brałam udział w kursie Użytkownik (wersja stacjonarna). Marta stworzyła fantastyczną przestrzeń do pracy, dbała o to, abyśmy nie oddalali się za bardzo od neurografiki, delikatnie (aczkolwiek stanowczo) ucinała wszelkie poradnictwo i "kołczowanie". Jej wyjaśnienia odnośnie do pojęć i zasad były klarowne, odpowiedzi na pytania zawsze na temat. Kurs zasługuje na 10 gwiazdek :)

Ewa Gospodarczyk

Neuro grafiką zainteresowałam się w ubiegłym roku, korzystałam wówczas z darmowych nagrań zamieszczonych na YT i zdawało mi się że już dużo na ten temat wiem...otóż nie, dopiero kurs Użytkownik otworzył mi oczy, poszerzył moje postrzeganie i rozumienie, nakierował uwagę na ciało/odczucia/myśli... W tej chwili mam szerszą perspektywę i zdecydowanie większą świadomość, a przecież to dopiero wstęp do dalszej pracy/nauki. Rozmowa końcowa z Martą, bardzo uświadamiająca i pouczająca. Cieszę się że zdecydowałam się na ten pierwszy krok i zamierzam kontynuować dalej naukę. Dziękuję

Sabina Owczarek

To było wspaniałe doświadczenie, do tego stopnia, że drugiego dnia podczas robienia neurografiki algorytmem Ujawnianie Nieświadomej Intencji doznałam olśnienia, zrozumienia tematu,, z którym borykałam się już od dłuższego czasu. Ogarnęła mnie niesamowita radość tak wielka, że aż się popłakałam z radości i uniesienia. A przecież to niby tylko rysowanie. Dziękuję Ci Marto, za to wspaniałe narzędzie pracy z samym sobą, które do nas sprowadziłaś oraz za wspaniałą miłą i pełną zrozumienia atmosferę na kursie

Michał Krzymiński - Krzemiński

Wspaniałe zajęcia. Coś kompletnie nowego, jeżeli chodzi o rozwój osobisty. Póki co, cały proces jest jeszcze dla mnie w dużej części do odkrycia mimo wiedzy którą posiadłem, a nadzieje z tym związane są duże :)

Wioletta Kowalska

Mam wdzięczność za neurografikę, bycie w procesie, dotknięcie, wnętrza i zewnętrza. Polecam z serca:)

Wioletta Kowalska

Mam wdzięczność za neurografikę, bycie w procesie, dotknięcie wnętrza i zewnętrza . Polecam z serca:)

Bogna Sadowska

Małgorzata Gościcka

Marto, jestem Ci bardzo wdzięczna za kurs Użytkownik Neurografiki. To było wspaniale wprowadzenie w świat neurografiki i jestem przekonana, że to dopiero początek pięknej przygody. A Ty Marto jesteś świetnym, bardzo uważnym i wspierającym przewodnikiem na tej drodze. Polecam wszystkim kursy u Marty. Bo to nie tylko profesjonalnie przygotowany materiał, ale także super atmosfera.

Alina Danielewicz

Absolutnie jestem pod wrażeniem! Neurografika zawołała mnie i nie przestaje mnie zaskakiwać. Efekty stosowania neurografiki przejawiają się w moim życiu. A Marta jest po prostu świetna w tym co robi. Prowadzi wielogodzinne zajęcia bardzo rzeczowo, z zaangażowaniem i jednocześnie w ciepłej atmosferze Cieszę się bardzo, że wzięłam udział w kursie Użytkownik. Zamierzam kontynuować. Dziękuję Marto!

Małgorzata Chołuj

Pracownia Cerowania Skrzydeł

Kurs Użytkownik był piękną wewnętrzną podróżą. Mimo, że w swej praktyce pracuję z energią, metaforą, ta ścieżka otworzyła przede mną nowe możliwości. Momentami wydawało się niewiarygodne, że w ciągu 3 godzin możesz znaleźć rozwiązanie wybiegające daleko poza myślowe schematy. Sama konstrukcja kursu jest przemyślana, co daje poczucie bezpieczeństwa w tej podróży.

Zrobilam Uzytkownica i nie moge sie doczekac nastepnego kursu. Prowadzenie Marty jest bardzo jasne, tlumaczy w bardzo zrozumialy i fascynujacy sposob. Ja przypadkowo trafilam na neurografike i widzialam duzo miedzynarodowych video, ale tylko Marta mnie przekonala uzywajac argumentow praktycznych i naukowych.

Aleksandra Przywrzej

Kurs był prowadzony w uporządkowany sposób. Marta wprowadza wspierająca atmosferę, dzięki czemu można bezpiecznie się dzielić swoim procesem i wglądami, które się w nim pojawiają. Podoba mi się też, że na platformie mam dostęp do wszystkich treści na czas nieokreślony

Żaneta Krawczyk

couach od reliazji z wnętzrem

www.homebydesign.pl

Jestem zachwycona tą metodą terapii. Jest ona o tyle wyjątkowa, że nikt nie jest w stanie "nabrudzić nam w myślach". Proces rysowania jest czytelny i jesteśmy w nim samowystarczalni. Marta świetnie tłumaczy zasady rysowania. Reszta należy już do nas! Jestem pod ogromnym wrażeniem siły tej terapii. Dziękuje za wspaniałe warsztaty stacjonarne. Było cudownie i magicznie.

Justyna Topolska

Neurografika woła mnie od roku, szukałam w różnych miejscach i ciągle natrafiałam na Martę- czułam ,że to jest pełen profesjonalizm,ale mówiłam sobie,ze mnie nie stać. Zmieniłam myślenie i afirmowałam Kurs Uzytkownik u Marty. Tyle spokoju,oddechu, miłości do nas ,że z lekkością przyjmowałam wiedze. Podczas kursu czułam zaopiekowanie.Wiem,że chce jeszce i tylko u Marty.

Małgorzata Kasperska - Brauer

Kurs fantastyczny. Prowadzenie przez Martę pełen profesjonalizm. Zachęcam

Sławomira Wiśniewska

Przygoda z nurografowaniem zaczęła się od darmowych spotkań z Martą i Inessą. Ale to było takie ciekawe, że zakupiłam kurs użytkownik. Marta bardzo profesjonalnie przeprowadzi Cię przez algorytmy znoszenia ograniczeń i nie tylko dzięki którym zaczniesz uważniej obserwować siebie nie tylko w czasie neurografowania. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się lepiej poznać, a przy okazji tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki.

Małgorzata Kasperska - Brauer

Fantastyczna sprawa

Dorota Wójcik

Jestem nieustająco pod wrażeniem samej Neurografiki, Marty jako prowadzącej i tego, co można zrobić. Wiem, że to podstawy, ale polecam z całego serca. Swietne zajęcie, narzędzie i czas, który procentuje każdego dnia. Działa i pomaga. A przy tym, co ważne jest to zajęcie artystyczne.

Urszula Król

Neurografika to doskonałe narzędzie do pracy ze sobą, żeby przepracować blokady i uporać się z tym co w naszym życiu nie funkcjonuje najlepiej. Kurs jest super. Prowadząca jest przemiła, doskonale i czytelnie wszystko wyjaśnia .Daje każdemu, kto potrzebuje swoją uwagę. W czasie rysowania można odkryć dziecięcą radość z tworzenia swojego dzieła. Polecam

Dorota Leśniak

Kurs Użytkownik prowadzony przez Martę wsparł mnie w procesie integracji na polu dusza / ciało / umysł dzięki czemu mam poczucie harmonii i zbalansowania, co więcej odzyskiwania utraconego i rozwijania zobaczonego. Uświadomiłam sobie również swój potencjał w łączeniu znanych mi technik i dziedzin. Marta wzmacnia poczucie jakości kursu swoją osobowością, wiedzą, zaangażowaniem, kompetencjami i umiejętnościami. Dziękuję.

Iza Ledeman

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas kursu Neurografika - Użytkownik są przeze mnie wykorzystywane niemal każdego dnia - tworzę szybkie rysunki, których wykonanie zajmuje nie więcej niż pół godziny, na bieżąco "stawiając się" do odczuwania stanów i emocji i pracy z nimi. Jestem wdzięczna, że miałam możliwość się tego nauczyć. Polecam kurs.

Hanna Ka-Ko

Nieznany dotąd temat „Neurografika” pojawiał mi się w SM od dłuższego już czasu. Nie wzbudzał we mnie większego zainteresowania jak tylko stwierdzenia: „ładne obrazki”, do czasu gdy kilka dni przed zapisaniem się na kurs przeczytałam co nieco o tym temacie. Zaintrygował mnie. Zapisałam się na kurs i nie żałuję a wręcz polecam aby każdy kto potrzebuje spróbował tej metody radzenia sobie ze sobą. Kurs przeprowadzony przez Martę był przygotowany bardzo profesjonalnie, konkretnie, z otwartością na drugiego człowieka. Małgosia, u której mieliśmy zaszczyt gościć zaopiekowała się kursantami jak dobra wróżka (tyle ciepła od Niej bije). Jej mąż Kuba dbał o nasze podniebienia i wychodziło mu to doskonale a masaż, który wykonała mi Monika był tak odprężający, że poczułam się jak w przysłowiowym niebie J. Bardzo dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom kursu, że mogłam spędzić te kilka dni w tak świetnym, ciepłym towarzystwie ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej J.

Sylwia Surma

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zdecydowanie przekroczył on moje oczekiwania. Dzięki niemu lepiej poznałam siebie i uporałam się z kilkoma problemami.

Sylwia Surma

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zdecydowanie przekroczył on moje oczekiwania.

Aleksandra Makowska

Wzięłam udział w kursie "Użytkownik Neurografiki", który odbywał się stacjonarnie w Bornem Sulinowie. Był to jeden z lepszych pomysłów jak zakończyć sezon wakacyjny. Nic nie zastąpi bowiem kontaktu face to face ze wspaniałą i przede wszystkim empatyczną prowadzącą -Martą Kolarz. Całodzienną pracę dopełniały atrakcje "około kursowe" - szczególnie wieczorny koncert mis i gongów dosłownie nad jeziorem. Od tego czasu neurografika zagościła w moim życiu na trwałe, a linie neurograficzne pojawiają się na każdym kroku i w każdym miejscu, wprowadzając harmonię i porządek do mojej codzienności. Rysowanie, a w zasadzie tworzenie neurografik, w sposób twórczy przyczyniło się do rozwiązywania problemów i odpowiadania na nurtujące mnie pytania, uspokajania bądź pobudzania do działania. Szczerze polecam spróbować swoich sił, tym bardziej, że w czasie kursu okazuje się, że potrafisz rysować i malować. Kto raz zaczął swoją przygodę z tą formą twórczości i terapii, będzie do niej wracał - jestem tego pewna w 100%.

Izabela Rytel

Kurs Użytkownik Neurografiki, prowadzony przez Martę zachwycił mnie absolutnie! Merytorycznie i jasno wytłumaczona koncepcja... Dziękuję :-)))))

Małgorzata Wojdyna

O neurografice po raz pierwszy usłyszałam na warsztatach świadomego rodzicielstwa we wrześniu 2022 roku. Od tamtej pory pojawiała się w mojej przestrzeni i przywoływała mnie. W końcu trochę mnie "przymusiła", żeby ją poznać i oto ukończyłam kurs "Użytkownik Neurografiki" u Marty Kolarz. Jestem wdzięczna i za Martę i za ten kurs. Z serca pięknie dziękuję, za pięknie przekazane podstawy, za subtelne dawkowanie wiedzy, za tyle możliwości pracy ze sobą, za uwagę, życzliwość i wsparcie. Dla mnie cudownym podsumowaniem tego kursu są słowa Pepsi Eliot "Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin zmienisz swoje życie..."

Nina Gruber

Kurs "Użytkownik Neurografiki" zmienił moje życie. Zaczęłam inaczej patrzeć na linie i kolory, a także zwracać uwagę na szczegóły. To jak "aktywna" medytacja, podczas której zagłębisz się w siebie jeszcze bardziej. A Marta jest genialna. Fenomenalnie wprowadza w tajniki neurografiki, także na zajęciach on-line.

Urszula Treter

Lidia Szankowska

Agata Bajszczak

Patrycja Korman

Dziękuję za ten wspaniały kurs. Dziękuję za waszą misję i odpowiedzialność. Dziękuję za świetnie przygotowane materiały dydaktyczne na waszej platformie kursowej. Wszystko jest profesjonalne, spójne i treściwe. Teraz nasza kolej by pracować z naszymi wszelkimi tematami, bolączkami, mrocznymi zakamarkami. Dzięki waszej pracy będzie nam już trochę łatwiej zmierzyć się z wszystkim i budować się na nowo, budować człowieka odpowiedzialnego, świadomego i harmonijnego. Pozdrawiam serdecznie

Sławomir Kaźmierski

Wspaniały warsztat Neurografiki. Otrzymałem wspaniałe narzędzie do pracy nad sobą i z samym sobą. Dziękuje za cudowne i magiczne chwile z Martą Kolarz na warsztatach stacjonarnych . Polecam z całego serca

Teresa

manager

Piękne narzędzie i cudownie poprowadzony kurs. Marta, jesteś cudowną przewodniczką !!! <3

Anna Pietura

Kurs bardzo intensywny. Dostaliśmy doskonałe narzędzie do samoobserwacji. Dzięki wspaniale przygotowanemu i prowadzonemu szkoleniu otworzyłam drzwi, które od wielu lat pozostawały zamknięte. Niektóre na razie tylko uchyliłam, ale jestem pełna nadziei i... wdzięczności za taką prowadzącą i taką grupę, w jakiej dane mi się było znaleźć.

Dorota Leśniak

Superwizję Marta poprowadziła online i co stanowiło wartość dodaną- na żywo, na wysokim poziomie pod względem merytorycznego omówienia poprawnego zastosowania algorytmów. Jej wnikliwość i spostrzegawczość pozwoliła na precyzyjne przeskanowanie każdej z moich prac i udzielenie mi wartościowej informacji zwrotnej. Ponadto Superwizorka z zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez głęboko transformujące doświadczenie autowglądu wykorzystując do tego swoje kompetencje i umiejetności coacha estetycznego. Superwizja sklamrowała mój proces twórczy, ugruntowała zdobytą na kursie Użytkownik wiedzę i poprzez możliwość osobistego doświadczania procesu otworzyła wrota do podjęcia wyzwania jakim jest kurs Specjalista. Dziękuję Marto.