Anna Górska

Grafik

Szczerze polecam kurs, zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z concept artem jak i tych bardziej wtajemniczonych, każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie i wynieść nową wiedzę z kursu. Praktyczne podejście do tematu i branży, świetna komunikacja z prowadzącymi.

Adela Ciupińska

Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Prowadzący byli bardzo zaangażowani i służyli pomącą nawet w chwilach artystycznej blokady :). Polecam wszystkim którzy chcieliby rozwijać swoje talenty w concept artcie.

Paulina Bazyluk

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu. Nie byłam przekonana czy jestem na odpowiednim poziomie żeby podejść do takiego kursu. Okazało się jednak, że ogrom wsparcia i feedbacku jaki dostaliśmy od prowadzących pozwalał realizować zadania kursu na dowolnym poziomie zaawansowania. Dzięki formule on-line prowadzący komentowali prace na bieżąco co bardzo usprawniało pracę. Nie trzeba było czekać na feedback tydzień do następnego spotkania, tylko właściwie od razu dostawaliśmy korekty i można było pracować dalej. Wyniosłam dużo wiedzy, z której na pewno będę w przyszłości korzystać. Dzięki niesamowitej motywacji ze strony prowadzących udało mi się ukończyć kurs i jestem zadowolona z efektów :). Kurs polecam każdemu. Naprawdę warto.

Kamila Niedzwiecka

Bardzo polecam. Nie miałam wcześniej do czynienia z concept artem, tak naprawdę dopiero tutaj dowiedziałam się na czym to faktycznie polega. Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, a nawet mocno je przekroczył. Zadania bardzo różnorodne, opieka prowadzących na najwyższym poziomie - feedback do przesyłanych prac obszerny i bardzo merytoryczny. Wiele rzeczy robiłam po raz pierwszy, więc moje horyzonty w dziedzinie digital painting bardzo się poszerzyły. Chętnie wezmę udział w kolejnych kursach.

Elżbieta Merta

Bardzo Polecam Kurs. Pozwolił mi wyrobić dobre nawyki w projektowaniu konceptów i usystematyzować wiedzę. W przeciągu tych kilku tygodni niesamowicie się rozrysowałam i odkurzyłam swoje umiejętności w zakresie rysunku i digital paintingu oraz przetestowałam granice swojej wyobraźni :) . Przekonałam się, że jeszcze na wiele mnie stać i warto nad sobą pracować dalej, a kurs daje do tego solidne podstawy. Udało mi się stworzyć dobrą bazę do portfolio. Mam też jasność co muszę uzupełnić i w którym kierunku iść dalej. Warto było podjąć to wyzwanie

Maksymilian Rychlewski

Jeżeli ktoś myśli o rozpoczęciu swojej przygody z concept artem, śmiało mogę polecić kurs w Potędze Obrazu. Jestem hobbystą, maluje głównie z pasji. Kurs zdecydowanie odpowiada na wiele pytań, które może przed sobą stawiać osoba początkująca jak i również zaawansowana. Prowadzący przykładają olbrzymią uwagę do udzielanego feedbacku w przesłanych pracach, w bardzo prosty sposób ukazują sedno popełnianych błędów a także pokazują sposoby na ich rozwiązanie.

Karolina Mazur

Kurs Potęgi Obrazu to bardzo rozwijające doświadczenie, udział w kursie dał mi dużą ilość wiedzy na temat concept artu i digital paintingu. Prowadzący podchodzą do tematów bardzo profesjonalnie, dzielą się swoja wiedzą i inspirują do dalszych poszukiwań oraz rozwoju swoich umiejętności. Na kursie miałam możliwość wykonać koncepty do opisu konkretnego świata, powstał projekt postaci, potwora oraz pierwsze koncepty środowiska oraz maszyny. Prowadzący przekazali nam również wiedzę na temat prezentowania swoich prac, projektowania layoutu i komponowania planszy z grafikami koncepcyjnymi. Uwagi i podpowiedzi można było dostać każdego dnia na platformie Discord, taka forma kursu mobilizuje do pracy i napędza do działania, kurs był bardzo intensywny ale napewno było warto poświęcić czas na te 9 tygodni niesamowitej przygody i konkretnej pracy. Ponieważ moje zainteresowanie concept artem jest bardzo świeże, kurs pomógł mi zrozumieć etapy projektowania od szkicu po finalny render, poznałam różne techniki i podejścia do tworzenia konceptów. Na pewno informacje i uwagi, które dostawałam w trakcie kursu pomogą mi złożyć moje pierwsze portfolio i mam nadzieję że już wkrótce będę mogła rozwijać swoje umiejętności w konkretnych projektach. Polecam Kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce poznać zasady grafiki koncepcyjnej - to nie tylko ogrom wiedzy i pracy ale też budowanie społeczności, która wspiera i dzieli się swoim doświadczeniem.

Edyta Gardo

grafik komputerowy, ilustrator

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Przez cały okres jego trwania można było liczyć na konstruktywne opinie i korekty prac. Prowadzący mają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie; można w pełni liczyć na ich wsparcie. Nauczyłam się nowych technik rysowania, co stanowczo podniosło moje umiejętności. Oprócz tego utrwaliłam podstawową wiedzę dotyczącą np. proporcji, perspektywy. Dowiedziałam się także jak wygląda praca w game devie i jakie umiejętności trzeba mieć na stanowisku concept artysty. Każdy jest prowadzony indywidualnie - uczestnicy mieli zróżnicowane umiejętności - od podstawowych, przez średniozaawansowane do zaawansowanych i każdy dostawał wskazówki dostosowane do swoich możliwości. Trzeba pracować intensywnie i systematycznie żeby otrzymać certyfikat, ale to znaczy, że jest on w pełni wypracowany - nie kupiony. Polecam serdecznie :-)