Magda

Nie przestawaj ich wysyłać. Jeden z nielicznych mailingów, do których jestem zapisana i czytuję. Nie zawsze wszystkie newsy mi podpasują, ale zawsze znajdzie się chociaż jeden, który z chęcią przeczytam.

Paweł

Super, czytam regularnie i bardzo cenię sobie Twoją pracę. Pozdrawiam!

Łukasz

Jak dla mnie -jako źródło wiedzy- nieocenione! Sam nie mam czasu czytać i zbierać ciekawostek z przeróżnych portali, szczególnie z tematyki appsecurity. Dziękuje za cały włożony trud!

Ala

Bardzo fajne! Dzięki za przegląd narzędzi z różnych języków programowania, ruby ❤️

Adam

Fajne, wartościowe i nienachalne newsy ze świata cyberbezpieczeństwa. Jeden z ciekawszych newsletterów, do jakich jestem zapisany. Przede wszystkim wybrany content, nie za dużo, nie za mało, zero bullshitu, wiem że nie stracę czasu, tak trzymać! 😁

Piotr

Bardzo przydatny materiał. Zawsze znajdzie się jakąś inspirację do działania.

Karol

Fajne, konkretne wiadomości co tydzień. Praktycznie z każdego maila znajduję coś do doczytania, sprawdzenia, użycia w codziennej pracy.

Przemek

Bardzo ciekawa inicjatywa, oszczędzająca mi sporo czasu na szukanie i sprawdzanie istotnych wydarzeń, ciekawostek i trendów, oraz dzisiejszych - standardów - w zakresie wytwarzania oprogramowania. Keep doing IT!

Paweł

Doceniam Twoją pracę, na co dzień jako developer nie jestem podpięty pod feedy na temat nowinek z tematyki security, a uważam że każdy dev powinien być w miarę na bieżąco, dlatego te mailingi są dla mnie świetnym rozwiązaniem 🙂

Anna

Mailing jest fajny. Czytuję różne źródła, polskie i zagraniczne dotyczące tematyki security i to, co podsyłasz w mailach rzadko się powtarza z tymi portalami. Część wiedzy jest jeszcze "na wyrost" w moim przypadku, bo jest dość początkująca, ale z części korzystam na bieżąco.

Piotr

Motywuje i inspiruje zarazem.