Piotr Musielak

Software Engineer

Paweł jak zwykle super wszystko wytłumaczył, bez ciężkiego i super mega trudnego języka. Po prostu jakbyśmy gadali przy piwie :) W tą godzinkę naprawdę dużo wpadło do mojej głowy. I mam również nadzieję że dużo też zostanie :P

Filip Zienowicz

Kurs idealnie sprawdza się dla początkujących, nie ogarniałem absolutnie nic z firewalla na linuxie, ale po jakiś 2 godzinach pracy z kursem, zrobieniu kilku stron notatek. Wszystko już stało się jasne.

Kamil

Zdecydowanie najlepsze omówienie firewalli ze wszystkich tutoriali jakie widziałem. Gorąco polecam!

Michał Ziobro

Witam, jestem początkującym adminem, który pierwsze doświadczenie zawodowe ma za sobą. Kurs pomógł mi doszlifować podstawy. Zostało wytłumaczone zrozumiale jak działa firewall, jego tablice i chainy. Lab jest łatwy do odtworzenia we własnym zakresie za pomocą maszyn wirtualnych. Kurs był wart zakupienia i oceniam go pozytywnie :)

Marian Koniuszko

Kurs nie jest dla kompletnego laika. Trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę o pewnych sprawach. Kurs prowadzony szybko,sprawnie i z fasonem. Sporo zagadnień sieciowych,ustawień itp. Polecam!

Marcin Dancewicz

Software Developer

www.expandingweb.com

Ten kurs wypełnił istotną lukę w moim rozumieniu i debugowaniu Linuxa. Szkoda że nie zrobiłem go paręnaście lat wcześniej xD

Paweł Otlewski

IDKCloud.com

idkcloud.com

Sieciowcem nie byłem i nie planuję być, a wiedzę jakąś miałem — nieusystematyzowaną. Przez lata umiałem na tyle dużo, że szkolenia, książki i tutoriale były dla mnie męczące, ale umiałem na tyle mało, że czułem wewnętrznie braki. Dzięki kursowi nie tylko szybko odświeżyłem/usystematyzowałem wiedzę, ale również zrozumiałem pewne rzeczy, które robiłem mechanicznie, bez głębszego zrozumienia. Wszystko, co potrzeba umieć w codziennej pracy — jest w kursie i mówię to z doświadczenia.

Damian

Na kurs natrafiłem dzięki reklamie gdzieś w mediach społ. przeczytałem spis zagadnień i po zakupie przeszedłem przez wszystkie lekcje od początku do końca jak w dobrym serialu. Materiał naprawdę dobrze wyselekcjonowany, prowadzący ciekawie i dobrze wszystko tłumaczy. Warto zrobić sobie zrzut ekranu z omówienia laba tam jest grafika sieci i urządzeń, co pozwala później łatwiej zrozumieć adresacje sieci i skąd-dokąd jest konfigurowany ruch. Dziękuję za ten kurs, był naprawdę fajny i miałem dużo radości przerabiając go.

Wszystko fajnie zrobione. Trochę za szybko mówi, ale w końcu to kurs w 1h :)

Michał Kłoczko

Kurs Routing i firewalle w godzinę jest doskonałym wyborem dla początkujących i zaawansowanych administratorów sieciowych. Kurs jest prowadzony przez doświadczonego instruktora, który w jasny i zwięzły sposób wyjaśnia użyteczne zagadnienia. Kurs zawiera wiele życiowych kejsów, które pozwalają utrwalić wiedzę. Kurs jest również bardzo przystępny cenowo. Kurs jest bardzo dobrze zorganizowany i łatwy do zrozumienia. Instruktor jest bardzo kompetentny i chętnie odpowiada na pytania uczestników. Kurs zawiera wiele praktycznych ćwiczeń, które pozwalają uczestnikom utrwalić wiedzę. Kurs jest również bardzo przystępny cenowo. Jestem bardzo zadowolony z kursu, pomógł mi poszerzyć wiedzę na temat routingu i firewalli. Polecam ten kurs wszystkim administratorom sieciowym. Jest to doskonały wybór dla początkujących i zaawansowanych administratorów sieciowych.

Paweł Bauer

Specjalista systemów ERP

bauer.net.pl

Kurs dobry, bardziej u standaryzował moją wiedzę niż poszerzył. Wszystko w łatwo dostępny sposób przedstawione z przykładami co się ceni bo widać efekt wykonywanych poleceń. Podsumowując skondensowana wiedza dla osób które coś już wiedziały i dla osób które dopiero zaczynają przygodę z Linuksem.

Michał Imiełowski

Bardzo dobrze zrealizowany kurs, polecam!

Pat

Kurs z bardzo dużym potencjałem, duża wiedza prowadzącego, kurs potraktowałem jako uzupełnienie posiadanej już wiedzy w tym zakresie. Niektóre przykłady niefortunnie dobrane - musiałem często wracać do oznaczeń i adresacji aby się połapać, na której maszynie aktualnie pracował prowadzący. Daję jedną gwiazdkę mniej jako zachętę do zwrócenia uwagi na bardziej czytelną formę, do merytoryki nie mam zastrzeżeń, wszystko ok. Dzięki

Bartosz J

DevOps Onwelo

Tak na prawdę kurs wzięty w ciemno - mam już wiele kursów od Jakuba, filmy są skondensowaną dawką wiedzy, z udziałem eksperta. Są także dość przyjemnie obrobione, nie ma lania wody i za to szanuję inicjatywy zarówno kursów w godzinę jak i ogólnie na podstawie doświadczeń z contentem od Jakuba. Serdecznie polecam każdemu kto nie ma czasu na szukanie wiedzy aby zacząć działać coś w konkretnym temacie, tu jest to podane na tacy.

Tomasz G

zagadnienie dobrze wytłumaczone, bez zbędnego lania wody ;) jednej rzeczy mi brakuje - możliwości słuchania offline - wtedy mam najwięcej czasu

Tomek Łuczak

Polecam każdemu linuksiarzowi

Michał Ciołczyk

Świetnie skondensowana wiedza o firewallach w Linuxie. Mimo że iptables w miarę kojarzyłem przed kursem, i tak się nauczyłem nowych rzeczy.