Cezary Łysiak

Program znacząco przekroczył wszelkie moje oczekiwania. Chłopaki postarali się o ogromne ilości materiałów, które w sposób usystematyzowany wprowadzały w 🧙‍♂️ magiczny świat automatyzacji. Już wiele zautomatyzowałem w ramach swojej działalności, ale jeszcze wiele przede mną, bo ilość inspiracji była wręcz niespożyta 🤯 Być może najlepszy kurs, w jakim brałem udział (a brałem udział w niejednym). Polecam 🖤

SŁAWOMIR KULBIDA

CEO Graf-Art

prawda.to

Polecam 🌟🌟🌟🌟🌟 Program przenosi cię do magicznego świata komputerów i automatyzacji. Po skończonym kursie będziesz miał na swoich usługach setki robotów 🤖, które wykonywać będą za ciebie brudną robotę. Co zrobisz z zaoszczędzonym czasem?

Kamil Góral

Poznając świat low-code i no-code nie można sobie wyobrazić lepszych nauczycieli niż Grzesiek i Adam. Chłopaki dają radę i stanowią świetny mix kompetencji. Łączy ich radość z dawania innym wiedzy i zaangażowanie z jakim podchodzą każdego dnia do stawania się lepszą wersją samego siebie ! Dziękuje raz jeszcze za te setki godzin :rocket

Paweł Lipowczan

Founder at ShareFund

pawel.lipowczan.pl

Bardzo dobre szkolenie. Dużo materiałów przedstawionych w przystępny sposób. Przede wszystkim udana koncepcja rookies dzięki, której można było dostać szkolenie za free i je odpracować. Była większa motywacja do tego żeby wykorzystać materiały w 100% i realizować postawione przez organizatorów zadania.

Patryk Sulejczak

Uważam, że program jest właściwy zarówno dla osób szukających usprawnień w swoich firmach, jak i szukających nowej ścieżki w karierze. Ogrom wiedzy i pomysłów to jest to co wynoszę z programu. 5/5!

Karol Łuć

Program Zautomatyzowani to 8 tygodni mocnej merytoryki, dostęp do wspaniałej społeczności, która jest zaangażowana, pomocna i lekko zakręcona na punkcie automatyzacji. To konsultacje, check-iny, hackathony oraz nieoceniony kontakt z prawdziwymi geniuszami automatyzacji i No Code. Wszystko to podane w sposób bardzo przystępny tak, że nawet osoba niebędąca w żaden sposób powiązana z branżą IT jest w stanie to wszystko pojąć i zastosować w praktyce. Warto było poświęcić na ten kurs czas, aby w zamian osiągnąć niesamowitą multiplikację korzyści. Grzegorz, Adam i s-ka to co zrobiliście to game changer w moim życiu !!! Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i polecam Zautomatyzowanych.

Michał Kowalczyk

CEO Excellent Work - Skuteczna nauka Excela

exwork.pl

Świetny kurs, który pozwolił zdjąć z moich pleców jeszcze większą część obowiązków. Nie zaprzestałem ich robić. Po prostu teraz robią się same. Jeśli chcesz nauczyć się automatyzacji i poznać wspaniałych ludzi ze zautomatyzowanej społeczności, koniecznie sprawdź kurs najlepszych specjalistów od automatyzacji w kraju - Grzegorza i Adama.

Janusz Kamiński

CEO TRAKIDO sp. z o.o.

trakido.pl

Ten program szybko się zwraca, a wiedza i dostęp do narzędzi, przeniosą Twój biznes na zupełnie inny poziom. Z całego serca polecam :)

Jędrzej Paulus

Producent podcastów

podcastuje.pl

Dzięki wiedzy z programu odzyskuję kilkanaście godzin w miesiącu. Pracuję nad większą ilością podcastów. To pozytywnie przekłada się na rozwój mojej firmy. Wcześniej robiłem wszystko ręcznie. Opracowałem proces, w którym po opłacie komunikacja z klientem jest automatyczna, foldery ma pliki czy maile tworzą się same. Odzyskując godziny pracy mogę szybciej dostarczać klientom nagrania podcastów, a klienci opłacają je w kilka klików w EasyCart. Dzięki temu procesowi klienci wracają częściej i nie rezygnują z moich usług. Polecam program Zautomatyzowanych. To dobra inwestycja. Zwróciła mi się szybciej niż oczekiwałem.

Jakub Dembiński

Grzegorz i Adam, bardzo Wam dziękuję za program Zautomatyzowani 🙏 Jeszcze pół roku temu zastanawiałem się mocno, czy ten program jest dla mnie i czy mi się przyda oraz czy będę używał tych automatyzacji. Dzisiaj za to dostałem zapłatę za fuchę zrobioną przy pomocy Airtable, Make i SoftR w USD 🤑 Mam perspektywę kolejnej współpracy z ludźmi z Australii 🦘. Możliwości jakie przede mną otworzyliście są ogromne, teraz wiem, że mogę działać na cały świat 🌍 Bardzo się cieszę, że na Was trafiłem i że Artur Mydlarz namówił mnie na to szkolenie! Program wymagał bardzo dużo pracy, ale zaczyna ona procentować. Dziękuję jeszcze raz!

Adrian Ziętek

Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Największym plusem dla mnie jest poznanie podstaw wielu aplikacji, które choć w małym stopniu przyśpieszają lub ułatwiają pracę. Z łatwością przechodziłem przez tzw. próg wejścia, który blokował mnie przed wdrożeniem aplikacji.

Sławomir Kulbida

CEO w Graf Art

prawda.to

Program zautomatyzowani otworzył przede mną szereg możliwości. Tworzę teraz rzeczy, o których się fizjologom nie śniło. Bez kodowania koduje, bez rysowania rysuje, bez postowania postuje. Robią to za mnie roboty, już ponad 10.000 operacji miesięcznie. Szczerze polecam.

Adam Duda

Automation Specialist

automation.house

Polecam wszystkim, którzy szukają kompleksowej wiedzy na temat automatyzacji i optymalizacji procesów, poprzez narzędzia low-code. Idealne miejsce do złapania momentum w nauce i karierze zawodowej.

Julia Czarniak

Founder Brungard

brungard.pl

Program Zautomatyzowanych zmienił moje życie - dosłownie. Byłam osobą, która o automatyzacjach wiedziała niewiele. Wiedziałam, że istnieje Make (wtedy jeszcze Integromat) i że z jego pomocą można ustawiać akcje dziejące się po sobie. Dzięki Adamowi i Grzegorzowi w ciągu 10 tygodni z laika stałam się osobą, która na co dzień wykonuje automatyzacje dla klientów. Przejście kursu, bycie na spotkaniach, robienie zadań domowych - to wszystko sprawiło, że poznałam masę case'ów i narzędzi, których mogę teraz używać w pracy z klientami oraz dało mi swobodę wędrowania po świecie automatyzacji, szukania na własną rękę, rozwiązywania potencjalnie nierozwiązywalnych problemów. Jeśli ktoś zastanawia się nad wzięciem udziału - mogę z całego serca polecić. Nigdy nie wiecie, czy to nie będzie najlepsza decyzja w waszym życiu.

Sebastian Grabowski

Iluzjonista/Showman

www.panmagiczny.pl

Na wstępie zaznaczę, że podchodząc do programu byłem osobą kompletnie nie związaną z IT czy no-code'em. Na codzień występuje na deskach teatrów i jako magik, zawsze marzyłem o stworzeniu swojego "skrzata", który będzie pracował za mnie. Program zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania. Obrazowo - nie tylko stworzyłem swojego "Zgredka", ale całą drużynę, która pomaga mi w codziennych obowiązkach. Wszystko było wyjaśniane klarownie, a nawet jak z czymś się nie wyrabiałem, Panowie zawsze służyli pomocą, radą i wsparciem. Nawet po programie, czuje, że mam wsparcie i mogę liczyć na Adama/Grzegorza czy na społeczność. Jeśli obawiacie się, że nie dacie rady lub w Waszej branży to się nie sprawdzi, to jestem idealnym przykładem, że będzie odwrotnie. Ja zaufałem i uważam poznaną wiedzę za zmieniającą życie - dosłownie i w przenośni. Panowie, chapeau bas!

Karol Łuć

Program Zautomatyzowani to 8 tygodni mocnej merytoryki, dostęp do wspaniałej społeczności, która jest zaangażowana, pomocna i lekko zakręcona na punkcie automatyzacji. To konsultacje, check-iny, hackathony oraz nieoceniony kontakt z prawdziwymi geniuszami automatyzacji i No Code. Wszystko to podane w sposób bardzo przystępny tak, że nawet osoba niebędąca w żaden sposób powiązana z branżą IT jest w stanie to wszystko pojąć i zastosować w praktyce. Warto było poświęcić na ten kurs czas, aby w zamian osiągnąć niesamowitą multiplikację korzyści. Grzegorz, Adam i s-ka to co zrobiliście to game changer w moim życiu !!! Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i polecam Zautomatyzowanych.

Konrad Pilarski

Account Manager at Pretius

www.linkedin.com/in/konradpilarski/

Program Zautomatyzowani to najbardziej kompletny program, w jakim miałem przyjemność wziąć udział! Żeby nie brzmiało to tylko jak laurka, to kilka faktów, nieco subiektywnych, ale faktów: - ogromna ilość świetnie przygotowanego materiału, - obecność, dostępność prowadzących w trakcie całego kursu, - świetnie funkcjonująca społeczność, z której część dziś dalej działa rozwijając z chłopakami AHOY, - cotygodniowe meetingi i dwa hackathony. To, co mnie kupiło już na samym początku, to sposób, w jaki rozpoczął się kurs, budowanie przez chłopaków mentalnego nastawienia i odpowiedniego zrozumienia kwestii automatyzacji procesów. Takie podejście sprawia, że jest to program zarówno dla programisty, jak i przypadkowego przechodnia któremu zamarzy się nowy zawód. :)

Krzysiek Rupiński

Program Zautomatyzowani to były niesamowicie intensywne tygodnie wypełnione po brzegi nauką, inspiracją, kontaktem ze świetnymi ludźmi w atmosferze wzajemnego wsparcia i mierzenia się ze wspólnym wyzwaniem. Poznaliśmy niemal magiczne sposoby na wyciśnięcie maksimum ze swojego sprzętu i systemu operacyjnego (szczególnie w ekosystemie Apple). Odkryliśmy ogrom narzędzi nocode i lowcode do wielu różnych zastosowań. Nauczyliśmy się jak łączyć poszczególne elementy w jedną, sprawnie działającą, automatyczną całość. Pracowaliśmy razem nad wspólnymi projektami oraz poznawaliśmy się i rozwiązywaliśmy nasze problemy podczas mastermindów. To wszystko sprawiło, że po programie mamy zestaw umiejętności, które pozwalają na lepszą organizację, oszczędność czasu i pieniędzy, eliminację nużących powtarzalnych zadań oraz uzyskania większego poczucia kontroli nad działaniami w internecie.

Bartłomiej Oliwa

Jeśli z trudem przychodzi Ci wyrobić się z bieżączką, a co dopiero znaleźć czas na dodatkowe zadania... Jeśli nie wiesz, o co chodzi z tymi narzędziami no-code, low-code, a o których teraz się tyle słyszy... Jeśli jeszcze nie wiesz jaki wyrzut dopaminowy daje zrobienie własnej (i działającej!) automatyzacji... ...to wiedz, że Program Zautomatyzowani się Tobą interesuje 😎 A jeśli miałbym podsumować swoje doświadczenia z Programem w trzech słowach to: 👍 Inspiracja. Ogromny zbiór pomysłów na to jak można sobie życie i pracę uprościć (od tego, że teraz wystarczy 1 naciśnięcia klawisza, aby ustawić sobie cały workspace do pracy, po publikowanie w Social Media przy pomocy paru kliknięć w Notion) i jak sprytnie te “kulki” w Integromacie łączyć ze sobą by 🤯 👍 Overdelivery. Grzesiek z Adamem nie potrafią inaczej...🤷‍♂️ Miało być nagranych 30h materiałów, a skończyło się na 50h+! 👍 Społeczność. Każdy, kto uczestniczył w Programie, posiadał swój unikalny background (czy to marketing, programowanie, UX itp.) i stopień zaawansowania w temacie automatyzacji (od początkujących, jak ja, po osoby, które już zjadły beczkę soli z Integromatem). Właśnie ta mieszanka sprawia, że nie ważny jak mały czy duży masz problem z automatyzacją, zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże rozwiązać Twoje wyzwanie. A i trzeba pamiętać o Mastermindach i konsultacjach, po których nieraz czacha dymiła od inspiracji. Słowem końcowym, przyszły Adepcie automatyzacji – pamiętaj, nie “matura”, ale chęć szczera zrobi z Ciebie dowodzącego Twoją armią robotów Oficera 🙂

Jakub Chojnacki

Kierownik działu IT

Przed samym programem zautomatyzowani miałem już sporo automatyzacji w firmie, ale program pokazał mi sporo alternatyw i różnych sposób jak mogę automatyzować kolejnę rzeczy oraz dał mi dodatkowego kopa do działania! Cała grupa była wspaniała i nauka była czystą przyjemnością. Polecam!