Cezary Łysiak

Program znacząco przekroczył wszelkie moje oczekiwania. Chłopaki postarali się o ogromne ilości materiałów, które w sposób usystematyzowany wprowadzały w 🧙‍♂️ magiczny świat automatyzacji. Już wiele zautomatyzowałem w ramach swojej działalności, ale jeszcze wiele przede mną, bo ilość inspiracji była wręcz niespożyta 🤯 Być może najlepszy kurs, w jakim brałem udział (a brałem udział w niejednym). Polecam 🖤

Patryk Lisowski

PLWebsite

plwebsites.de

Świetny materiał jak każdy z ahoy społeczności! :)

SŁAWOMIR KULBIDA

CEO Graf-Art

prawda.to

Polecam 🌟🌟🌟🌟🌟 Program przenosi cię do magicznego świata komputerów i automatyzacji. Po skończonym kursie będziesz miał na swoich usługach setki robotów 🤖, które wykonywać będą za ciebie brudną robotę. Co zrobisz z zaoszczędzonym czasem?

Krzysztof Mendrek

Frontend Developer

Kapitalny kurs, który bardzo pozytywnie wpłynął na moją codzienną pracę. Dzięki automatyzacją z kursu pracuje się o wiele lepiej, szybciej oraz wydajniej, materiały nie dotyczą tylko automatyzacji samych w sobie, ale też bardzo racjonalnego podejścia do naszej pracy. Kompleksowy program, wspierająca społeczność, naprawdę polecam! :)

Kamil Góral

Poznając świat low-code i no-code nie można sobie wyobrazić lepszych nauczycieli niż Grzesiek i Adam. Chłopaki dają radę i stanowią świetny mix kompetencji. Łączy ich radość z dawania innym wiedzy i zaangażowanie z jakim podchodzą każdego dnia do stawania się lepszą wersją samego siebie ! Dziękuje raz jeszcze za te setki godzin :rocket

Jarek Jarzębowski

Head of Operations (Advocu)

advocu.com

To jeden z programów, który się po prostu finansowo opłaca. Udział w programie uzmysłowił mi jak dużo prostych w zasadzie działań mogę zautomatyzować lub uprościć. Początkowo wydawało mi się, że to nie ma dużego znaczenia, ale potem zrozumiałem, że sporo czasu już dzięki temu oszczędziłem i koszt programu się w zasadzie zwrócił. Teraz pozostaje mi wdrożyć pozostałą wiedzę i zwiększać ROI z inwestycji w program.

Paweł Lipowczan

Founder at ShareFund

pawel.lipowczan.pl

Bardzo dobre szkolenie. Dużo materiałów przedstawionych w przystępny sposób. Przede wszystkim udana koncepcja rookies dzięki, której można było dostać szkolenie za free i je odpracować. Była większa motywacja do tego żeby wykorzystać materiały w 100% i realizować postawione przez organizatorów zadania.

Krzysztof Goertz

Chef

Doskonaly kurs, i to juz w drugiej wersji poprawionej, kosztowal 5 razy mniej (niz pierwsza) za wiecej jest materialow tez ... 2x wiecej mnozymy jako ze 5 razy tanszy - czyli 10 krotna poprawa, to za ile powinna byc 3 edycja? W tej sytuacji musze zapisac sie na 3 edycje kursu i Wy tez - wkrotce. Tak trzymac :-)

Patryk Sulejczak

Uważam, że program jest właściwy zarówno dla osób szukających usprawnień w swoich firmach, jak i szukających nowej ścieżki w karierze. Ogrom wiedzy i pomysłów to jest to co wynoszę z programu. 5/5!

Sławomir Kulbida

Zaufaj ekspertom - Adamowi i Grzegorzowi! Gwarancją jakości i wartości dodanej jest ich zaangażowanie i doświadczenie. Ten kurs to prawdziwa gratka dla każdego, kto chce rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności. Największą wartością tego kursu jest stworzenie Twojego 🧠 Second Brainu, który pomoże Ci ulepszyć Twoją efektywność i skuteczność w każdej dziedzinie życia.

Karol Łuć

Program Zautomatyzowani to 8 tygodni mocnej merytoryki, dostęp do wspaniałej społeczności, która jest zaangażowana, pomocna i lekko zakręcona na punkcie automatyzacji. To konsultacje, check-iny, hackathony oraz nieoceniony kontakt z prawdziwymi geniuszami automatyzacji i No Code. Wszystko to podane w sposób bardzo przystępny tak, że nawet osoba niebędąca w żaden sposób powiązana z branżą IT jest w stanie to wszystko pojąć i zastosować w praktyce. Warto było poświęcić na ten kurs czas, aby w zamian osiągnąć niesamowitą multiplikację korzyści. Grzegorz, Adam i s-ka to co zrobiliście to game changer w moim życiu !!! Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i polecam Zautomatyzowanych.

Jakub Gardyza

TECHLease / CTO

www.techlease.pl

Materiały techniczne wysokiej jakości oraz świetnie przedstawiony nie mniej ważny mindset w kilku pierwszych rozdziałach. Polecam!!!

Michał Kowalczyk

CEO Excellent Work - Skuteczna nauka Excela

exwork.pl

Świetny kurs, który pozwolił zdjąć z moich pleców jeszcze większą część obowiązków. Nie zaprzestałem ich robić. Po prostu teraz robią się same. Jeśli chcesz nauczyć się automatyzacji i poznać wspaniałych ludzi ze zautomatyzowanej społeczności, koniecznie sprawdź kurs najlepszych specjalistów od automatyzacji w kraju - Grzegorza i Adama.

Jakub Startek

Jestem pod ogromy wrażeniem kursu. Totalnie zmieniłem podejście do pracy i zauważam ogromną poprawę efektywności. Do moich daily tooli dołączyło kilka aplikacji bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Gratulacje Panowie, robicie to na rewelacyjnym poziomie!

Janusz Kamiński

CEO TRAKIDO sp. z o.o.

trakido.pl

Ten program szybko się zwraca, a wiedza i dostęp do narzędzi, przeniosą Twój biznes na zupełnie inny poziom. Z całego serca polecam :)

Grzegorz Bieniecki

Producent Podcastów

bieniecki.net

To najbardziej treściwy i napakowany farszem program z jakim miałem do czynienia. Jeśli szukasz wiedzy o automatyzacji - tutaj znajdziesz ją chyba w każdym możliwym zastosowaniu - od malutkich usprawnień (w ogromnej ilości) po duże procesy (ale sprytnie podzielone tak by były możliwe w utrzymaniu). Dyskusje w tematach poruszają tyle dodatkowych wątków (i je rozwiązują), że można je czytać dla terapii ;-) - takiego dają kopa do działania (lepiej nie czytać na noc, bo zamiast spać będziesz kminić jak to wykorzystać u siebie ;-)) Uwaga! Jest jedna duża wada - musisz zrobić miejsce w swoim kalendarzu na codzienną naukę i wdrażanie. Jeśli nie masz na to przestrzeni - wyniesiesz może kilka procent z tego. Jeśli odłożysz na później - nie wrócisz. Jeśli myślisz, że zrobisz "w międzyczasie" - nie zrobisz. Wiem co mówię - byłem tam. Ja wyniosłem z całości właśnie ten mały procent - ale nawet on w mojej ocenie jest więcej wart niż cena programu. Pomyśl jaką wartość dostaniesz, jeśli wejdziesz z zasobem czasowym. Starzy ludzie powiedzieliby "to się w głowie nie mieści" - a młodzi: 🤯. Program Adama i Grzegorza przekroczy twoje oczekiwania i zmieni sposób myślenia. Polecam 💚

Jędrzej Paulus

Producent podcastów

podcastuje.pl

Dzięki wiedzy z programu odzyskuję kilkanaście godzin w miesiącu. Pracuję nad większą ilością podcastów. To pozytywnie przekłada się na rozwój mojej firmy. Wcześniej robiłem wszystko ręcznie. Opracowałem proces, w którym po opłacie komunikacja z klientem jest automatyczna, foldery ma pliki czy maile tworzą się same. Odzyskując godziny pracy mogę szybciej dostarczać klientom nagrania podcastów, a klienci opłacają je w kilka klików w EasyCart. Dzięki temu procesowi klienci wracają częściej i nie rezygnują z moich usług. Polecam program Zautomatyzowanych. To dobra inwestycja. Zwróciła mi się szybciej niż oczekiwałem.

Przemysław Smolich

CEO / BizCode

Kurs Grzegorza i Adama "ZAUTOMATYZOWANI #2" to naprawdę konieczna inwestycja w rozwój. Panowie zaprojektowali go tak, abyś mógł: - zrozumieć jak być produktywnym i nie dać się rozpraszać - oszczędzać czas poprzez automatyzację codziennych, rutynowych zadań - zbudować swój „Drugi Mózg”, co zapewni Ci niesamowite przyspieszenie i sprawi, że Twoi znajomi będą patrzyli na Ciebie z niedowierzaniem - „Jak ty to wszystko robisz?!”. - poznać wiele innych przydatnych strategii i taktyk Jest to niezwykle cenne w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Dzięki umiejętności efektywniejszego wykorzystania czasu zyskasz możliwość skupienia się na ważniejszych zadaniach. Wartość, którą daje ten kurs, znacznie przekracza jego cenę. Zyskasz na nim niezależnie czy jesteś osobą techniczną czy nie. Nie pozostaje nic innego jak gorąco polecić kolejne edycje, nie zawiedziecie się!

Jakub Dembiński

Grzegorz i Adam, bardzo Wam dziękuję za program Zautomatyzowani 🙏 Jeszcze pół roku temu zastanawiałem się mocno, czy ten program jest dla mnie i czy mi się przyda oraz czy będę używał tych automatyzacji. Dzisiaj za to dostałem zapłatę za fuchę zrobioną przy pomocy Airtable, Make i SoftR w USD 🤑 Mam perspektywę kolejnej współpracy z ludźmi z Australii 🦘. Możliwości jakie przede mną otworzyliście są ogromne, teraz wiem, że mogę działać na cały świat 🌍 Bardzo się cieszę, że na Was trafiłem i że Artur Mydlarz namówił mnie na to szkolenie! Program wymagał bardzo dużo pracy, ale zaczyna ona procentować. Dziękuję jeszcze raz!

Adrian Maryniewski

QA Engineer

Świetnie przygotowane materiały o automatyzacjach do wykorzystania w codziennej pracy. Adam i Grzegorz ponownie udowodnili, że znają się nie tylko na tym temacie, ale że potrafią też skutecznie przekazywać wiedzę z nim związaną.

Adrian Ziętek

Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Największym plusem dla mnie jest poznanie podstaw wielu aplikacji, które choć w małym stopniu przyśpieszają lub ułatwiają pracę. Z łatwością przechodziłem przez tzw. próg wejścia, który blokował mnie przed wdrożeniem aplikacji.

MacieK

CEO

Polecam program z czystym sumieniem. Uczestniczę w każdym programie Zautomatyzowanych i uczestniczyć będę dopóki będzie organizowany, gdyż uważam, że inwestycja ta zwraca się wielokrotnie. Panowie - Adam, Grzegorz, Krzysiek i cała ekipa robią wielką robotę, za co im serdecznie dziękuję. Naprawdę warto!

Sławomir Kulbida

CEO w Graf Art

prawda.to

Program zautomatyzowani otworzył przede mną szereg możliwości. Tworzę teraz rzeczy, o których się fizjologom nie śniło. Bez kodowania koduje, bez rysowania rysuje, bez postowania postuje. Robią to za mnie roboty, już ponad 10.000 operacji miesięcznie. Szczerze polecam.

Daniel

Z całego serca polecam każdemu! Pozycja wymagana dla każdego kto ceni sobie swój czas 😎

Adam Duda

Automation Specialist

automation.house

Polecam wszystkim, którzy szukają kompleksowej wiedzy na temat automatyzacji i optymalizacji procesów, poprzez narzędzia low-code. Idealne miejsce do złapania momentum w nauce i karierze zawodowej.

Jarek Kałasz

CEO / ITRIX

Najlepiej zainwestowane pieniądze! Kurs mega merytoryczny, dostęp do fajnej społeczności bezcenne!

Julia Czarniak

Founder Brungard

brungard.pl

Program Zautomatyzowanych zmienił moje życie - dosłownie. Byłam osobą, która o automatyzacjach wiedziała niewiele. Wiedziałam, że istnieje Make (wtedy jeszcze Integromat) i że z jego pomocą można ustawiać akcje dziejące się po sobie. Dzięki Adamowi i Grzegorzowi w ciągu 10 tygodni z laika stałam się osobą, która na co dzień wykonuje automatyzacje dla klientów. Przejście kursu, bycie na spotkaniach, robienie zadań domowych - to wszystko sprawiło, że poznałam masę case'ów i narzędzi, których mogę teraz używać w pracy z klientami oraz dało mi swobodę wędrowania po świecie automatyzacji, szukania na własną rękę, rozwiązywania potencjalnie nierozwiązywalnych problemów. Jeśli ktoś zastanawia się nad wzięciem udziału - mogę z całego serca polecić. Nigdy nie wiecie, czy to nie będzie najlepsza decyzja w waszym życiu.

Szymon Komorowski

Kurs Zautomatyzowani to nauka rewolucyjnego podejścia w ułatwianiu sobie codziennego życia. Masa materiałów i praktycznych wskazówek - tych "twardych" technicznych, jak i "miękkich" - a razem połączone i odpowiednio wykorzystane, mogą zdziałać cuda. Dzięki!

Sebastian Grabowski

Iluzjonista/Showman

www.panmagiczny.pl

Na wstępie zaznaczę, że podchodząc do programu byłem osobą kompletnie nie związaną z IT czy no-code'em. Na codzień występuje na deskach teatrów i jako magik, zawsze marzyłem o stworzeniu swojego "skrzata", który będzie pracował za mnie. Program zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania. Obrazowo - nie tylko stworzyłem swojego "Zgredka", ale całą drużynę, która pomaga mi w codziennych obowiązkach. Wszystko było wyjaśniane klarownie, a nawet jak z czymś się nie wyrabiałem, Panowie zawsze służyli pomocą, radą i wsparciem. Nawet po programie, czuje, że mam wsparcie i mogę liczyć na Adama/Grzegorza czy na społeczność. Jeśli obawiacie się, że nie dacie rady lub w Waszej branży to się nie sprawdzi, to jestem idealnym przykładem, że będzie odwrotnie. Ja zaufałem i uważam poznaną wiedzę za zmieniającą życie - dosłownie i w przenośni. Panowie, chapeau bas!

Patryk Kodym

Program spełnił oczekiwania. Przemyślany i poukładany. Nie przytłacza ilością, dobrze porcjowany i podawany uczestnikom przez Grzegorza i Adama. Treści skrojone głównie pod iOS, co czuć w programie, ale znajdą się też treści na Windows. Czekałem na każdą lekcję z niecierpliwością. To druga edycja, w której uczestniczyłem :). Wiedza przydaje się w pracy i na co dzień. Jak będzie trzecia to też wezmę udział - warto :). Polecam z czystym sumieniem!

Karol Łuć

Program Zautomatyzowani to 8 tygodni mocnej merytoryki, dostęp do wspaniałej społeczności, która jest zaangażowana, pomocna i lekko zakręcona na punkcie automatyzacji. To konsultacje, check-iny, hackathony oraz nieoceniony kontakt z prawdziwymi geniuszami automatyzacji i No Code. Wszystko to podane w sposób bardzo przystępny tak, że nawet osoba niebędąca w żaden sposób powiązana z branżą IT jest w stanie to wszystko pojąć i zastosować w praktyce. Warto było poświęcić na ten kurs czas, aby w zamian osiągnąć niesamowitą multiplikację korzyści. Grzegorz, Adam i s-ka to co zrobiliście to game changer w moim życiu !!! Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i polecam Zautomatyzowanych.

Magdalena Bogusz

E-commerce & Marketing Expert

Bardzo polecam program Zautomatyzowani.pl! Automatyzacja to nowa odsłona marketingu - tak jak kiedyś nową odsłoną był marketing internetowy. Cieszę się, że mogłam w tak zacnym gronie brać udział i tak wiele nauczyć się w praktyce 🎉👌

Konrad Pilarski

Account Manager at Pretius

www.linkedin.com/in/konradpilarski/

Program Zautomatyzowani to najbardziej kompletny program, w jakim miałem przyjemność wziąć udział! Żeby nie brzmiało to tylko jak laurka, to kilka faktów, nieco subiektywnych, ale faktów: - ogromna ilość świetnie przygotowanego materiału, - obecność, dostępność prowadzących w trakcie całego kursu, - świetnie funkcjonująca społeczność, z której część dziś dalej działa rozwijając z chłopakami AHOY, - cotygodniowe meetingi i dwa hackathony. To, co mnie kupiło już na samym początku, to sposób, w jaki rozpoczął się kurs, budowanie przez chłopaków mentalnego nastawienia i odpowiedniego zrozumienia kwestii automatyzacji procesów. Takie podejście sprawia, że jest to program zarówno dla programisty, jak i przypadkowego przechodnia któremu zamarzy się nowy zawód. :)

Anna Sawicka

Product Design Lead

W świecie automatyzacji stawiam dopiero pierwsze kroki, więc i tak oczekiwałam efektu "wow", ale to, co dostałam przerosło moje oczekiwania - to jest jednak 10x "wow"! Każdy powinien rozpocząć swoją przygodę z automatyzacjami aby zacząć żyć lepiej - nie każdemu musi chodzić tylko o zwiększenie produktywności w pracy żeby robić "jeszcze więcej", bo ja na przykład polecam zgłębienie tematu także osobom, które chcą "uwolnić" czas, aby mieć go więcej na to, co dla nich ważne. To działa :)

Krzysiek Rupiński

Program Zautomatyzowani to były niesamowicie intensywne tygodnie wypełnione po brzegi nauką, inspiracją, kontaktem ze świetnymi ludźmi w atmosferze wzajemnego wsparcia i mierzenia się ze wspólnym wyzwaniem. Poznaliśmy niemal magiczne sposoby na wyciśnięcie maksimum ze swojego sprzętu i systemu operacyjnego (szczególnie w ekosystemie Apple). Odkryliśmy ogrom narzędzi nocode i lowcode do wielu różnych zastosowań. Nauczyliśmy się jak łączyć poszczególne elementy w jedną, sprawnie działającą, automatyczną całość. Pracowaliśmy razem nad wspólnymi projektami oraz poznawaliśmy się i rozwiązywaliśmy nasze problemy podczas mastermindów. To wszystko sprawiło, że po programie mamy zestaw umiejętności, które pozwalają na lepszą organizację, oszczędność czasu i pieniędzy, eliminację nużących powtarzalnych zadań oraz uzyskania większego poczucia kontroli nad działaniami w internecie.

Krzysztof Durak

COO

Gorąco polecam ogrom wiedzy, konkretne rzeczy do zastosowania w codziennej pracy troszkę to kosztuje, ale naprawdę warto!!!

Bartłomiej Oliwa

Jeśli z trudem przychodzi Ci wyrobić się z bieżączką, a co dopiero znaleźć czas na dodatkowe zadania... Jeśli nie wiesz, o co chodzi z tymi narzędziami no-code, low-code, a o których teraz się tyle słyszy... Jeśli jeszcze nie wiesz jaki wyrzut dopaminowy daje zrobienie własnej (i działającej!) automatyzacji... ...to wiedz, że Program Zautomatyzowani się Tobą interesuje 😎 A jeśli miałbym podsumować swoje doświadczenia z Programem w trzech słowach to: 👍 Inspiracja. Ogromny zbiór pomysłów na to jak można sobie życie i pracę uprościć (od tego, że teraz wystarczy 1 naciśnięcia klawisza, aby ustawić sobie cały workspace do pracy, po publikowanie w Social Media przy pomocy paru kliknięć w Notion) i jak sprytnie te “kulki” w Integromacie łączyć ze sobą by 🤯 👍 Overdelivery. Grzesiek z Adamem nie potrafią inaczej...🤷‍♂️ Miało być nagranych 30h materiałów, a skończyło się na 50h+! 👍 Społeczność. Każdy, kto uczestniczył w Programie, posiadał swój unikalny background (czy to marketing, programowanie, UX itp.) i stopień zaawansowania w temacie automatyzacji (od początkujących, jak ja, po osoby, które już zjadły beczkę soli z Integromatem). Właśnie ta mieszanka sprawia, że nie ważny jak mały czy duży masz problem z automatyzacją, zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże rozwiązać Twoje wyzwanie. A i trzeba pamiętać o Mastermindach i konsultacjach, po których nieraz czacha dymiła od inspiracji. Słowem końcowym, przyszły Adepcie automatyzacji – pamiętaj, nie “matura”, ale chęć szczera zrobi z Ciebie dowodzącego Twoją armią robotów Oficera 🙂

Dawid Zięba

Frontend developer

Jakub Chojnacki

Kierownik działu IT

Przed samym programem zautomatyzowani miałem już sporo automatyzacji w firmie, ale program pokazał mi sporo alternatyw i różnych sposób jak mogę automatyzować kolejnę rzeczy oraz dał mi dodatkowego kopa do działania! Cała grupa była wspaniała i nauka była czystą przyjemnością. Polecam!

Michał Frączek

Head of Growth | VirtusLab

Bardzo wartościowy i wielowymiarowy kurs. Książkowe overdelivery i masa inspiracji. Polecam każdemu, kto nie lubi robić powtarzalnych czynności i chce mieć więcej czasu na ważne rzeczy.

Marcin Krzemiński

Team Leader / Xfive

krzeminski.net

Polecam program Adama i Grzegorza. Jeden z niewielu kursów, który był w stanie mnie zmotywować do działania. Miałem już sporo rzeczy porobionych natomiast część związana z nastawianiem zrobiła różnicę.

Maja Cholewka

Web3 Devs Poland

https://web3devs.pl/

Program Zautomatyzowanych pomógł mi wejść w świat automatyzacji. Polecam każdemu! Zarówno do użytku personalnego jak i biznesu.

Damian Marusarz

Program zdecydowanie warty swojej ceny. Mnóstwo materiału, który krok po kroku wprowadza w świat automatyzacji i odpowiedniego mindsetu do pracy. Duże zaangażowanie kursantów na społeczności dodatkowo wzbogaciło cały program i pogłębiło niektóre zagadnienia. Trzeba jednak pamiętać, że ten program daje przede wszystkim "wędkę, a nie rybę". Im bardziej ktoś jest zaangażowany, wie co chce osiągnąć, co chce poprawić tym więcej jest w stanie osiągnąć dzięki temu programowi.

Natan Szymczak

Software Engineer

Program "Zautomatyzowani" polecam każdemu, kto chce rozwijać swoje kompetencje w zakresie automatyzacji codziennej pracy. Otrzymujemy w nim potężną dawkę kompleksowej wiedzę na temat automatyzacji i optymalizacji procesów. Poznajemy najbardziej efektywne narzędzia low-code i uczymy się, jak je wykorzystywać w praktyce, aby maksymalnie usprawnić swoje codzienne zadania. To świetna inwestycja, która pozwoliła mi zwiększyć swoją efektywność i zaoszczędzić ogrom czasu !

Stas Lesiuk

Software Developer, startup founder

Najlepszy kurs, jaki kupiłem. Jeszcze nie przerobiłem wszystkiego, a już czuję, że ma to ogromne efekty na moją pracę, jej efektywność, poukładanie i spokój w głowie.

Tomek

Super program i super prowadzący! :) Bardzo dużo nieoczywistych zastosowań automatyzacji w codziennej pracy podanych w niestandardowej ale przystępnej formie.

Marcin Krzemiński

Team Lead / Xfive

krzeminski.net

Dzięki za super kurs. Bardzo bogaty merytorycznie, a do tego wsparty wieloma technicznymi rozwiązaniami. Z pewnością będę polecał dalej. 💪

Cezary Papiewski

Świetny materiał wykraczający poza ramy technologiczne - „osoby rozkminkowe” też znajdą tu coś dla siebie (a nawet sporo, bo pierwsze dwa tygodnie zachęcają, żeby inaczej spojrzeć na pracę i zastanowić się nad swoim podejściem). Nie ma znaczenia czy „ułożyłeś” już swoją pracę czy nie - fajnie jest zobaczyć jak to robi Grzegorz czy Adam, czym się kierują i do czego to prowadzi. Zapoznasz się z narzędziami, które będą podstawą funkcjonowania biznesów w krótkim czasie. Czy to znaczy, że program odpowie na wszystkie Twoje potrzeby dot. wiedzy o automatyzacji? Nie - warto sobie przerabiać go na spokojnie, szukając również w innych źródłach, wyklikując proponowane scenariusze, ale i swoje własne. Dostaniesz dużo prowadzenia, ale od Twojego zaangażowania zależy czy realnie skorzystasz. Malutki minus za chaotyczność ścieżki na eduweb, ale nie wpływa on na ocenę programu - ścieżka była bonusem.

Bartosz Malinowski

CEO Fifteensec Media

fifteensecmedia.pl

Program był niesamowity. Wartość która otrzymałem przewyższała 5-krotnie cenę, która zapłaciłem. Spokojnie zapłaciłbym kilka razy więcej za taki program. W przyszłym roku z pewnością będę uczestniczył w programach edukacyjnych, które przygotuje ekipa zautomatyzowani. 🔥

Kasia Marcyniuk

Dobrze jest rozumieć, jak działa ten magiczny świat 🧙‍♂️ Jestem przekonana, że z tego programu dosłownie każdy może wziąć coś dla siebie. Bez względu, czy zanurkuje w nim na bezdechu na kilka tygodni 🤿, czy potraktuje jak naukę skakania na główkę 🏊‍♀️, czy będzie radośnie pląsał na materacyku oglądając poczynania tych, którzy skaczą i nurkują 🌅. Każdy sposób może być dobry, każdy może doprowadzić Cię do tego, że zaprzyjaźnisz się z automatyzacjami.

Adrian Ziętek

Brałem udział w poprzedniej edycji kursu i myślałem, że nic nowego się nie dowiem. Finalnie dostałem MEGA dawkę podstawowych nawyków i funkcji do wdrożenia. Z dnia na dzień czuję, że wykonuję pracę z łatwością. Jestem na etapie automatyzacji podstawowych zadań, które zaoszczędzą mi kilka godzin tygodniowo. Nawet nie mogę sobie wyobrazić tego, co będzie za rok lub dwa. :)

Robert Wadlewski

Bardzo dobry kurs i inicjatywa Ahoy.

Wojtek Gruszka

Mariusz

Konkretna dawka wiedzy i zbiór informacji podana w ciekawy i przystępny sposób. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, Warto spróbować podjąć wyzwanie, ta decyzja zmieni twoje podejście do życia i pracy.

Przemysław Smolich

BizCode

W programie "zautomatyzowani.pl" nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które teraz pozwalają mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dzięki temu szkoleniu już nie muszę spędzać godzin na powtarzających się czynnościach, bo mogę je zautomatyzować. Po programie jestem w stanie znacznie szybciej i sprawniej wykonywać swoje codzienne obowiązki, co daje mi więcej wolnego czasu na rozwijanie moich innych zainteresowań i naukę nowych rzeczy. Jestem bardzo zadowolony z tego szkolenia i polecam je każdemu, kto chce nauczyć się jak zautomatyzować swoje codzienne zadania. To inwestycja w siebie. Wartość dostarczona przez Grzegorza i Adama znacznie przewyższa koszt zakupu programu. Ta dwójka to naprawdę doświadczeni specjaliści, ale przede wszystkim praktycy. Wiedzę przekazują w przystępny sposób i służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i usprawnić swoje codzienne obowiązki, to koniecznie zapisz się na kolejną edycję programu "zautomatyzowani.pl". Z pewnością nie będziesz żałować!

Bartosz Maciejewicz

Programista

Program jest wart uwagi osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie automatyzacji. Uczestnicy otrzymują dostęp do wspaniałych mentorów, zestawu polecanych narzędzi i materiałów, w tym ebooków, kursów online a także gotowych automatyzacji, które inspirują i pomagają w rozwijaniu własnych automatyzacji oraz nowoczesnych umiejętności. Co więcej, program jest znany z podejścia overdelivery, co oznacza, że uczestnicy otrzymują więcej niż to, co zostało zapowiedziane. To sprawia, że jest to doskonała okazja do rozwoju. Jako programista nauczyłem się świetnego podejścia i sposobu myślenia w kontekście automatyzacji, które na pewno przyda mi się nie tylko w codziennej pracy. Według statystyk z polecanego w kursie programu "keyboard maestro" zaoszczędziłem już kilka dni a to tylko jeden polecany program. Teraz ogranicza mnie tylko czas, którym bez wątpienia lepiej zarządzam. Do zobaczenia w kolejnej, na pewno jeszcze lepszej edycji :)

Dominik Piestrzyński

Mega wiele wartościowych treści: od metodyki skupienia po automatyzacje wszystkich procesów. Olbrzymia porcja wiedzy. Niesamowita ilość materiałów do przerobienia. Wynik? Nie zdążyłem w ciągu miesiąca. Ale teraz już wiem czemu. Bo nie automatyzuje swoich działań. To takie proste! Podczas trwania kursu zaoszczędziłem już blisko 60minut dziennie - rozkładając na łopatki wszystkie miejsca w których elementarnie tracę swój cenny czas. Jestem ciekawy jak przerobię cały materiał dodatkowy - co będzie dalej. Warto nawet i zyskać 20 minut. Poczujesz to sam. Zachęcam każdego aby spróbować! Warto.

Piotr Włodarczyk

Senior Recruitment & Employer Branding Expert

Ogrom materiału i wiedzy. Jedyny minus, to brak czas na przyswojenie wszystkiego :)

Jakub Adamczyk

Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w programie. Mnóstwo praktycznej wiedzy gotowej do wdrożenia. Lekcje zostały tak przygotowane, że każdy jest w stanie znaleść coś dla siebie. Mimo sporej wiedzy na ten temat, znalazłem wiele przydatnych rozwiązań, którem mogłem wdrożyć u siebie. Program uczy sposobu myślenia w podejściu do automatyzacji, a nie sztywnych schematów. Życie stało się jeszcze prostsze. Polecam!

Marcin Pietruczuk

Business Development Manager

Dużo praktycznych pomysłów jak usprawnic procesy w pracy i nie tylko. Polecam każdemu!

Mateusz Rydlewski

Founder & Lead Consultant @ SynergyAds.com

synergyads.com

Uczestniczyłem zarówno w pierwszej jak i drugiej edycji programu zautomatyzowani. Jakość i poziom merytoryczny obu edycji były wręcz kosmiczne! Udało mi się zautomatyzować wiele obszarów w codziennej pracy jak również wykorzystać wiedzę o działaniu API różnych aplikacji w pracy przy działaniach marketingowych u moich klientów. Inwestycja w oba programy zwróciła się kilkukrotnie! 😀🚀

Stanislav Lesiuk

Founder, Software developer

Program pomógł mi zaoszczędzić dużo czasu już na wstępie oraz otworzył mi oczy na to, ile jeszcze nie wiem i pokazał drogę do ciągłego doskonalenia mojego workflow, robienia więcej rzeczy niższym kosztem lub po prostu bardziej efektywnie. Polecam z czystym sumieniem.

Bartek Malinowski

Mimo, że od kilku lat siedzę w branży IT i automatyzacji to kurs od Grzegorza i Adama, przyniósł masę inspiracji, praktycznych zastosowań i narzędzi, które już teraz wykorzystuje w codziennej pracy. Zacząłem oszczędzać dziesiątki roboczogodzin w skali miesiąca na wdrożeniu części wskazówek z tego kursu. Jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w ostatnim roku.

Justyna Magic

Udział w Programie Zautomatyzowanych był dla mnie strzałem w dziesiątkę. Organizacja, kompetencja i podejście do "kursanta/klienta" pierwsza klasa! Społeczność niesamowicie kreatywna, innowacyjna i wspierająca się. Poza tym, zapisując się na program byłam głównie nastawiona na zdobycie technicznej wiedzy. Jednak chłopaki uświadomili mi, jak ważny jest również odpowiedni mindset i podejście, bo to właśnie one są podstawą, żeby wejść w materię teczniczną, czyli same automatyzacje. Dzięki wielkie, chłopaki!

Grzegorz

Ten kurs to świetnie zainwestowane pieniądze. Adam i Grzegorz wraz z ekipą wkładają naprawdę sporo serca i pracy by nie tylko dostarczyć wiedzy ale również pomóc we wdrożeniu jej w życie. Co mnie pozytywnie zaskoczyło - spodziewałem się raczej skupienia tylko na automatyzacji, ale temat został potraktowany znacznie szerzej. Prócz automatyzacji było sporo o nazwałbym to "filozofii" pracy. O produktywności, eliminowaniu rozpraszaczy, optymalizacji swojego dnia, biohacking'u, nawykach itd. Szczerze polecam.

Michal Aleksander

Polecam, może nie rewolucja, jednak bardzo fajne uporządkowanie wiadomości z zakresu automatyzacji i produktywności.

Jakub Dembiński

Automation Master ⚙️

kubadem.pl

Druga edycja Zautomatyzowany to świetny program! Byłem na pierwszej edycji i dobrze było po roku przypomnieć sobie mindset Adama i Grzegorza odnośnie nie tylko automatyzacji, ale głównie pracy w skupieniu oraz eliminacji rozproszeń, aby podnieść swoją produktywność na najwyższy level. Bardzo konkretne porady, jak optymalizować swoją codzienność w prostych krokach.

Tomasz Lupa

Program Zautomatyzowani #2 to świetna propozycja dla osób, które chcą w szybki sposób wejść do świata automatyzacji. Adam i Grzesiek w kursie, przekazują wiedzę, którą można natychmiast zaimplementować w swoim życiu. Bardzo polecam!

Matt

Program bardzo dobry, jednak żeby móc wykorzystać 100% programu trzeba mieć sprzet od Apple, a korzystając z Windows dużo się traci. Warto wziąć to pod uwagę przed zakupem, bo podczas programu można czuć się źle.

Maja Szwajcowska

Product Designer

Świetny program! Jest skonstruowany tak, że niezależnie od poziomu zaawansowania każdy może wyciągnąć coś dla siebie - od prostych automatyzacji krok po kroku i gotowych scenariuszy po budowanie mindsetu i wiedzy o tworzeniu customowych mechanizmów.

Tomasz Kurtyka

Dyrektor Operacyjny

Ze względu na ilość obowiązków od dłuższego czasu szukałem rozwiązania jak pogodzić życie osobiste wraz z zawodowym. Coraz więcej obowiązków a doba ciągle taka sama. Na ratunek przyszedł mi kurs Grzegorza oraz Adama "Codzienność na Autopilocie". W przeciągu 4 tygodni udało mi się zautomatyzować ponad 20 czynności, które w tygodniu zabierały mi ponad 8h! Dzięki radom nie tylko odzyskałem jeden dzień w tygodniu ale otworzyłem głowę na inny sposób myślenia. Wiem, że to dopiero początek moich zmian. Już się nie mogę doczekać co będzie po roku! Polecam Panów!

Wojciech Piszora

CEO / appstar & fastShop

appstar.pl

Program zmienił podejście do codziennej pracy i zaoszczędził kilkanaście godzin miesięcznie. Merytoryka na naprawdę świetnym poziomie 👍

Michał Domański

Bardzo przyjemny i motywujący kurs. Z pewnością zyskałby na podziale na poziom podstawowy i zaawansowany. Mimo teoretycznej tematyki skierowanej do początkujących, jest dużo uczestników mających już konkretne doświadczenie. Może to przekładać się na demotywujący dysonans, gdzie część grupy zapoznaje się z podstawami, a część z marszu prezentuje rozwinięte procesy. Ścieżka dodatkowa na eduweb moim zdaniem jest obowiązkowa do przerobienia, jeśli w pełni chcemy zrozumieć treść kursu.

Paweł Lipowczan

Senior Automation Specialist / Automation House

pawel.lipowczan.pl

Program adresuje ważne aspekty obecnego świata jak brak skupienia i ciągłe rozproszenia, które mają wpływ na naszą efektywność w ciągu dnia. Duża dawka wiedzy i inspiracji.

Waldemar Pawlik

Program Zautomatyzowani jest to najlepsza a może i największa baza wiedzy o automatyzacji w polskim internecie. Wiedza, która pozwoli efektywnie korzystać z narzędzi do automatyzacji takich jak: Make, Zapier, Airtable itp. Wiedza o tym, jakie czynności warto automatyzować, a jakie nie. Wiedza o tym, jak pracować wydajnie. Jednym słowem polecam!

Aleksandra Radwanska

Country Manager Next Kraftwerke Poland

Kurs "Zautomatyzowani" z pewnością sprawdzi się w każdej małej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która nie chce utknąć w starodawnych narzędziach i procesach opartych na rozwiązaniach wielkich, sztywnych korporacji. Polecam każdemu, kto stoi przed decyzją wyboru technology stack dla swojej firmy. Dodatkowo, użytkownicy środowiska iOS skorzystają zdecydowanie bardziej na kursie, ponieważ wiele rozwiązań jest dedykowanych do MACów albo iPhone'ów lub prezentowane w kursie programy mają wersję tylko na iOS.

Mateusz Piwowarczyk

Program zmienia perspektywę na codzienność oraz podejście do pracy. Krótko mówiąc otwiera głowę. Uzyskujemy dostęp do bardzo dużej ilości materiałów. Myślę, że wykorzystując choćby tylko ułamek wiedzy do której otrzymujemy dostęp, koszt kursu może zwrócić się najpóźniej w kilka tygodni.

Sławek Kopyś

business development manager

Kurs to był prawdziwy konkret. Mięsko jakich mało. Finalnie otrzymałem znacznie więcej niż się spodziewałem i to w fenomenalny sposób. Duże nastawienie w całym kursie na strefę mentalną w pracy, środowisku i automatyzacji. To na pewno na plus. Pomogło mi usprawnić te elementy codzienności, które powodowały wybicia z rytmu i zmianę wątków. Choć czasem można było odnieść wrażenie, że żeby opanować niektóre rzeczy trzeba zacząć wykształcać supermocne ogarniania.

Maciej Łapski

Senior Frontend Developer

www.linkedin.com/in/maciejlapski/

Szybsze iteracje 🔥 To zdecydowanie największa wartość, jaką wyniosłem z programu. Gdy w głowie roi się masa pomysłów, a czasu jest jak na lekarstwo, automatyzacje są niezastąpione. Pomimo tego, że na co dzień programuję, w wielu przypadkach wolę użyć narzędzi low-code i no-code, bo dzięki nim mogę zrobić dużo więcej w dużo krótszym czasie. Jeśli jakiś pomysł sprawdzi się w boju, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by dane narzędzie zastąpić własnym kodem. To świetny sposób na szybkie wdrażanie MVP, testowanie pomysłów w praktyce i sprawdzanie, czy ktoś w ogóle jest nimi zainteresowany 👀 Program daje również niezłą perspektywę na możliwości automatyzacji różnego rodzaju procesów i powtarzających się czynności, których nikt nie lubi robić, a każdy musi. Zamiast koncentrować się na obsłudze programów e-mail marketingowych, tworzeniu grafik do social media, czy wystawianiu faktur, można skupić się na tym, co najważniejsze. Wisienką na torcie 🍒 jest usprawnienie bieżącej pracy przy komputerze, połączenie go z wieloma zewnętrznymi narzędziami i stworzenie z niego swojego robota, który zawsze jest pod ręką. Materiałów jest tak dużo, że nie zdążyłem się nawet jeszcze ze wszystkimi zapoznać, ale wyraźnie widać, że ukończenie programu do dopiero początek przygód i eksploracji świata automatyzacji, w szczególności w związku ze znaczącym przyśpieszeniem rewolucji AI. Jednym słowem: polecam! 🦾

Rafał Ferber

CEO Runaways

www.runaways.pl

Kurs świetny - pokazuje ogrom możliwości - ale jako humanista powinienem był poświęcić na niego więcej czasu - następny przyda się taki bardziej basicowy. Niemniej zwrot z inwestycji mam i polecam każdemu :)

Ryszard Kajkowski

Powadzę własną firmę

Bardzo dobrze przygotowane materiały. Program „wciąga” uczestnika w świat automatyzacji. Poznajesz podstawy, które ćwiczysz, testujesz, wprowadzasz. Następnie uczysz się bardziej złożonych zastosowań. Przychodzą Ci do głowy nowe pomysły i właśnie czas poświęcony na naukę jest prawdziwym kosztem programu. Cena jest na tyle niska, że zwraca się szybko wprowadzając kilka automatyzacji do swojego życia. Szczerze polecam.

Piotrek Dziągwa

Ostrzegam... to nie jest zwykły kurs. To zmiana sposobu patrzenia na otaczający świat :) Od momentu zapoznania się z pierwszymi lekcjami, już zawsze każdą czynność będziesz rozpoczynał od rozpisania procesów, prób optymalizacji i automatyzowania. Program oraz społeczność ahoy dostarczą tyle wiedzy do wykorzystania, że otwierają się zupełnie nowe perspektywy rozwoju praktycznie każdego biznesu. Od teraz tworzenie nowych produktów i ich obsługa to kompletnie inny, wyższy poziom.

Przemek Zygar

Jestem wielkim fanem automatyzacji. Program otworzył mi drzwi do nowych narzędzi oraz pokazał jak wycisnąć jeszcze więcej z już używanych (np. Notion). Koncepcja Second Brain to strzał w 10. Startuję z blogiem, więc szczególnie przydatna jest dla mnie automatyzacja publikacji w social mediach. Oszczędność czasu level master.

Mariusz Świątkowski

Polecam!

Mateusz Niestrój

Frontend developer

Program zautomatyzowanych to jednocześnie "ryba" jak i "wędka" do automatyzacji tych prostych, a także tych bardziej skomplikowanych zadań. Jednocześnie dostajemy gotowe do zastosowania automatyzacje, ale również dostajemy wiedzę, która pozwala rozwijać własne automatyzacje, a tutaj zabawa się dopiero zaczyna.

Adrian Ziętek

Najlepszy program, na jakim byłem. Nie wdrożyłem wszystkiego, a już jest znaczna poprawa produktywności!

Sebastian Kisielewicz

Jacek Kuchta

Software Engineer / Ardigen S.A.

Program Zautomatyzowani to prawdziwy klejnot w branży automatyzacji procesów! Dzięki jego niezawodnym i nowoczesnym narzędziom, uczestnicy programu mogą łatwo i skutecznie zoptymalizować swoje działania biznesowe, zaoszczędzając czas i zwiększając efektywność. Co więcej, zespół Zautomatyzowani to eksperci w swojej dziedzinie, którzy zawsze są gotowi pomóc i dostarczyć wartościowe wsparcie. Udział w programie to nie tylko szansa na rozwój profesjonalny, ale także możliwość nawiązania cennych kontaktów i poznania innych. Gorąco polecam udział w programie Zautomatyzowani każdemu, kto ceni sobie efektywność i ma ochotę wejść na niespotykany dotąd poziom automatyzacji, jak również chce poznać wspaniałe osoby w społeczności Ahoy!

Jacek Krajewski

HR Tech Advisor

Świetnie zainwestowane pieniądze. Gigantyczna wiedza prowadzących, ale co istotniejsze - przekazany w dynamiczny, poukładany sposób. Szkolenie otwiera głowę i z czystym sumieniem polecam każdemu. Pociąg o nazwie Automatyzacja już ruszył, cieszę się że do niego wsiadłem i będę miał okazję wykorzystywać teraz tę wiedzę w praktyce:)

Łukasz Chmielewski

MSI Polska Sp. z o.o.

pl.msi.com

Udział w *Programie Zautomatyzowanych* dosłownie zmienił moje życie. Pozwolił mi zrozumieć tzw. work-life balance i jaki proste tricki z automatyzacji, które pomagają skupić się w dzisiejszym świecie pełnym rozproszeń, w chmurze tysięcy powiadomień. Mimo, że brałem udział chyba w każdym kursie automatyzacji organizowanym przez Eduweb.pl, to dopiero ta edycja otworzyła mi oczy jak ważnym punktem w drodze do osiągnięcia samorealizacji jest umiejętność skupienia oraz eliminacja złych nawyków, poprzez zastosowanie prostych usprawnień automatyzacyjnych. Szczerze polecam ich kursy, tylko bądźcie przygotowani na to, że Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo ;)

Wojciech Jeleń

Fullstack Dev

Fantastyczne opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić masę czasu w ciągu dnia. Adam i Grzegorz mają ogromną widzę na temat różnego rodzaju dostępnych narzędzi, a także jak je ze sobą łączyć aby uzyskać najlepsze efekty. Oprocz samej automatyzacji, w kursie znajdziecie także porady dotyczące skupienia, dokumentowania zdobytej wiedzy czy. optymalizacji miejsca pracy. Każdy dzień kursu był naładowanmy mięchem. Tak na prawdę tjest to chyba ewenement na skale światową, bo nie udało mi się znaleźć nic podobnego w wersji anglojęzycznej. Czekam na edycję powered by GPT-3.5 ( a może już 4). Pozdrawiam

Szymon Rączka

Grzegorz z Adamem dowożą zgodnie z obietnicami. Super robota i czekam na więcej! :)

Mateusz Dominiak

Kurs zautomatyzowani jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i łatwo automatyzować swoje codzienne czynności. Otwiera głowę, zmienia mindset oraz pokazuje w jaki sposób integrować ze sobą aplikacje, aby zyskać mnóstwo dodatkowego czasu w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca a dzięki czemu robić więcej. Polecam.

Ryszard Grodzicki

Świetny program otwierający głowę na możliwości ułatwiania sobie codziennego życia przy komputerze.

Ewa Taźbierska

Świetny program dający możliwość natychmiastowego zastosowania w praktyce wiedzy o automatyzacjach i odzyskaniu sporej ilości czasu przeznaczanego do tej pory na czynności, które teraz 'wykonują się same'.

Piotr Koszecki

Fantastycznie zrealizowany kurs - lekcje były przejrzyste, a cała ekipa (łącznie z innymi kursantami) bardzo pomagała. Spodziewałem się wysokiej jakości, ale i tak się pozytywnie zaskoczyłem. Dodatkowo przestrzeń, w której były zamieszczane materiały była świetnie zaprojektowana - nie spotkałem się nigdy z taką starannością, dbałością o szczegóły ułatwiające naukę oraz estetyką. Najlepsza rekomendacja jest taka, że zostaję w Eduweb.pl dalej. Dzięki!

Michał Łojek

Autorzy pokazują swoje sposoby na produktywność. Program nie tylko traktuje o automatyzacjach usprawniających codzienne rutyny, ale także pokazuje w jaki sposób poukładać sobie pracę, aby pracować efektywniej, przy mniejszym nakładzie energii. Ostrożnie! Radość i pasja autorów są zaraźliwe, a efekty przewyższają oczekiwania. Wchodzisz w to, na własną odpowiedzialność. Polecam

Robert Przybyłowski

Właściciel / Social Trust

socialtrust.pl

Program "Zautomatyzowani" to fantastyczny wybór dla osób, które tak jak ja, chcą zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez automatyzację różnych działań. W programie nauczyłem się, między innymi, tworzyć roboty, które pracują za mnie. Dzięki temu znacznie zwiększyłem swoją efektywność i mam więcej czasu na inne ważne rzeczy. Ten program jest godny uwagi dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie automatyzacji oraz oszczędzać czas i pieniądze. Dodatkową wartością jest wsparcie twórców programu oraz społeczności zautomatyzowanych. Program tak mi się spodobał, że niecierpliwie czekam na kolejną edycje, w której chętnie wezmę udział.

Michał Damięcki

Slashflow - Michał Damięcki

Uczestnictwo w kursie "Zautomatyzowani" to jeden z najlepszych inwestycji w mój rozwój. Po programie czuję się dużo bardziej efektywny i zorganizowany w swoich codziennych obowiązkach, a wszystko dzięki wiedzy i umiejętnościom jakie zdobyłem. Grzegorz i Adam to doskonali trenerzy, którzy przekazują wiedzę w łatwy i przystępny sposób, a ich doświadczenie jako praktycy dodaje jeszcze więcej wartości programowi. Dzięki ich wskazówkom i poradom, zacząłem automatyzować swoje codzienne czynności, co pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i skupić się na ważniejszych rzeczach. Kurs dostarcza ogromnej ilości wartościowej treści, od metodyki skupienia po automatyzację procesów, co pozwala na osiągnięcie wyników i zwiększenie efektywności. Jeśli szukasz sposobu na usprawnienie swojej codziennej pracy i poprawę swojego życia, to polecam serdecznie program "Zautomatyzowani". To inwestycja w siebie, która na pewno się opłaci."

Karol Pietrzak

Adam i Grzegorz, krok po kroku, wprowadzają do świata no-code i automation. Inspirują i pomagają wdrożyć narzędzia, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze. Do tego stworzyli fantastyczną społeczność wokół tej tematyki. Z radością biorę udział w tej podróży :)

Michał Backhed

Global Flowers Ltd

roslinydomowe.pl

Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda profesjonalna robota to musicie poznać Adama i Grzegorza. Ja dla mnie pełny szacun!

Piotr Bąk

Webzo | Smart Pixel | ProgramyDlaKlubow.pl

https://bio.link/piotrbak

Udział w programie Zautomatyzowani był dla mnie jedną z najlepszych decyzji zawodowych i biznesowych ostatnich lat! Jestem po pierwszych wdrożeniach zdobytej wiedzy z kursu i już widzę ogromne korzyści. Jestem bardziej efektywny i wydajny w pracy a codzienne powtarzalne obowiązki przy komputerze wykonuje dużo szybciej. Dzięki automatyzacji social mediów i procesów biznesowych w swojej firmie zyskałem też więcej czasu dla siebie a moje projekty rozwijają się dynamiczniej. Ogromny szacunek za pracę Adama i Grzegorza i wielkie dzięki za wartościową wiedzę. 💪❤️

Robert Bachleda

Informatyk

Lubię się uczyć. Przerobiłem, przejrzałem, przeanalizowałem setki darmowych i płatnych kursów i materiałów na wielu uznanych kanałach i platformach edukacyjnych. Nigdzie nie znalazłem tak dobrze i umiejętnie przygotowanych i przedstawionych materiałów jak na eduweb i zaumatyzowani. Nigdy nie doświadczyłem tak wszechstronnej i wspartej doświadczeniem wiedzy jak u Grzegorza i Adama. Myślę, że wszyscy, którzy chcą się rozwijać powinni to robić z Wami, wszyscy którzy chcą edukować powinni się uczyć od Was.

Aleks Makowski

Program Zautomatyzowanych to absolutnie rewolucyjny kurs, który nie tylko wprowadza nas w świat automatyzacji, ale także przekształca nasze podejście do pracy i życia. Kurs pozwolił mi skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne, kierując swoją uwagę tam, gdzie powinienem, a rzeczy najprostsze, które zabierają nam czas — zautomatyzować. Adam i Grzegorz są prawdziwymi mistrzami w swojej dziedzinie. Na każdym etapie dostarczają ogromną wartość i wiedzę, którą można natychmiast zastosować w praktyce. Zdecydowanie polecam Program Zautomatyzowanych każdemu, kto chce przekształcić swoje podejście do zarządzania projektami, automatyzacji, czy organizacji dnia codziennego. To nie tylko kurs, to przepustka do efektywniejszego i satysfakcjonującego życia. Adam i Grzegorz nie tylko przekazują wiedzę, ale inspirują do działania i pomagają zrozumieć, jak skupić się na właściwych zadaniach. To prawdziwa zmiana perspektywy, która może przynieść niesamowite rezultaty 💪

Piotr Gałka

Consul // Lawyer

Hej, ogólnie super treści i uważam, że tak powinni dziś uczyć w szkołach. Kurs daje dużo overdelivery. Bardzo polecam!