Adam Gospodarczyk

I'm just curious

brain.overment.com

Jako full-stack dev, co jakiś czas potrzebuję skonfigurować nginx na potrzeby moich projektów, szczególnie tych na potrzeby nauki. Pomimo tego, że nginx nie jest dla mnie czymś nowym, w kursie znalazłem wyjaśnienia oraz techniki, które już teraz mi pomagają. Zdecydowanie polecam!

Dariusz

Architekt IT

dkrakowski.pl/

Sporo treści w krótkiej formie. Idealne na taski samorozwoju. Cały kurs zwiera wiedzę jaka jest potrzebna do codziennej pracy deva. Bardzo udana konwencja szkolenia osób.

Adam Nawrocki

samozatrudniony

itczabrze.pl

Kurs super - zawsze jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia szkoleń przez Jakuba. Ja potrzebowałem takich podstaw, żeby wiedzieć jak zrobić proxy przez nginx i skonfigurować kilka domen na jednym serwerze. Ten kurs pokazał mi wszystko czego potrzebowałem. Polecam

Jacek

One Man Army

it-solutions24.pl

Nginx w godzinę to pigułka wiedzy i sama praktyka. Świetne wprowadzenie do technologii. Jakub jak zwykle podaje samo "mięso". Bardzo fajna lekcja na temat certbota i Let’s Encrypt.

Łukasz Sroga

IT Systems Specialist

Świetny kurs, w zaledwie godzinę doskonale wytłumaczone podstawy działania NGINX. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wielogodzinne czytanie dokumentacji i szukanie poradników to polecam :)

Zbigniew Bednarczyk

Wiedza Jakuba, jak i sposób w jaki ją przekazuje, jest na najwyższym poziomie, super !!!

RoBERT

Super szybki kurs o NGINX. Szczegółowo objaśnione wszystko krok po kroku. Całkowita ściąga na szybkie uruchomienie serwera i jego poźniejsza administrację. POLECAM!

Szybko, konkretnie, z użytecznymi przykładami. W kursie znalazło się wszystko, czego oczekiwałem po godzinnym video. TOP. Jeśli chcesz błyskawicznie dowiedzieć się z czym się je nginx, to ten kurs jest świetnym miejscem od którego powinieneś zacząć.

Bardzo merytoryczny kurs i świetny prowadzący. Wiedza podana w przystępnej formie, ani trochę nie żałuję zakupu ;)

Michał K

Bardzo przystępny kurs. Poruszone najważniejsze kwestie i rzeczowo wyjaśnione !

Jakub Wink

Nie ma w całym Internecie tak dużej ilości wiedzy skondensowanej w tak krótki czas. A co najlepsze, to wszystko zrozumiałe dla prawdziwego laika. Naprawdę warto !

Krzysiek Ostrowski

Wszystko co jest w kursie jest przydatne. Nie użyłem tylko JEDNEJ drobnej rzeczy z kursu - i w zasadzie tylko jedną rzecz w detalu potrzebowałem doczytać (ALE - kurs trwa naprawdę godzinę i uczy więcej niż 10 godzinne kursy z innych platform).

Robert Wasilewski

Jak na kurs w godzinę to samo mięcho, które obejmuje różne aspekty. Dla mnie super

Bartosz Budzynowski

SRE at HomeLab

Polecam kurs Nginx i inne kursy z serii w godzinę. Wiedza w pigułce która pozwoli na szybki start pracy z omawianym rozwiązaniem.

Maciej Filipiak

VizMedia - właściciel

vizmedia.pl

Bardzo dobry kurs - samo mięso i bez lania wody. Mam nadzieje, że pojawią się kontynuacje dla zaawansowanych. Polecam.

Dariusz Sosnowski

Kurs krótki, aczkolwiek treściwy. Skondensowana dawka wiedzy podana w przystępny sposób, poparta przykładami. Polecam.

Kacper

Świetnie wytłumaczony każdy krok. Każdy po tym kursie na pewno będzie potrafił obsłużyć podstawy nginxa

Damian Kasyan

DevOps

Kurs bardzo mi się podoba. Szybkie streszczenie najważniejszych funkcjonalności. Podsumowując „Kurs nie tylko mówi jak, ale i dlaczego” i to wszystko w 1h!

Patryk Drygała

Software tester

Pigułka wiedzy. Super przydatny materiał w mojej testerskiej pracy.

Andrzej Wódkiewicz

Bardzo dobry kurs w pigułce. Do tej pory używałem już nginxa w hobbystycznych projektach, ale brakowało mi źródła, z którym mógłbym porównać moje dotychczasowe rzeźby. Ten kurs był strzałem w dziesiątkę. Nauczyłem się kilku nowych tricków i usystematyzowałem wiedzę o kilku rzeczach, które wykorzystywałem, ale w pełni ich nie rozumiałem.

Jakub

It Admin

Cześć, Kurs bardzo dobry. Mała powtórka, warto mieć pod ręką. Bez zbędnych wodotrysków. Polecam

Paweł Goj

Bardzo treściwe wprowadzenie do NGINX.

Michał S

bardzo ciekawy i tresciwy kurs z podstaw NGINXa. Samo mięso. polecam

Konrad Lyda

Machine Learning Engineer

uczymymaszyny.pl

Prosto, rzeczowo, konkretnie. Bez zbędnego owijania. Potrzebne informacje w przyjemnej i przyswajalnej formie. Od razu do wdrożenia :)

Kurs bardzo pomocny, wszystkie najważniejsze informacje w pigułce. Jedynie szkoda że nie pokazałeś ani nie wyjaśniłeś dlaczego nie użyłeś swojego autorskiego VPS'a (który ma tylko IPv6 i alpine linux)

Piotr Komar

Jeżeli tak jak ja programujesz nginxa w metodologii copy-paste i kompletnie nie wiesz, co się dzieje, ale po kilku godzinach walki "coś działa mniej więcej, tak jak chciałem (do czasu gdy potrzebujesz coś zmienić)" to ten kurs jest dla Ciebie. Kurs zaczyna od kompletnych podstaw jak podzielić odpowiednio konfigurację, zamiast wrzucać wszystkich serwerów do nginx.conf :) Zdobyta wiedza pozwala kopiować kod z internetu z większą wydajnością.

Andrzej Paluszkiewicz

Panie Jakubie, mega treściwe nagranie, mega konkretne. Tylko co jest najpotrzebniejsze - ale konkretnie. Bardzo mi się podoba, bardzo mi pasuje.

Kacper

Mobene

Brakuje mi tu stawiania aplikacji które działają na serverze node js Przekierowywania portów na server nginx A tak to było by full

Tomek Łuczak

Warto kupić, nawet jeśli znasz nginx, to ten kurs szybciej się przegląda niż dokumentację. Przydałoby się rozdzielić poszczególne sekcje, np. gong, napis, a co najmniej pauza. To że przechodzisz z jednego tematu do drugiego płynnie, to higieniczna przerwa da chwilę wytchnienia słuchaczom

Mariusz Pieniążek

Super szybki i inteligentny kurs, który pokazuje wiele ciekawych podstawowych oraz rozszerzonych funkcjonalności i zdecydowanie oszczędza godzin wyszukiwania, przebijania się przez dokumentację oraz wielu prób i błędów na własną rękę.

Piotr Stefański

Przydatna wiedza w skondensowanej formie. Takie nginx-owe espresso :)

Jacek Kujawski

DevOps

Skondensowana wiedza przedstawiona w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Świetny kurs dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z konfiguracją Nginx, lub odświeżyć wiedzę z tego zakresu.