Adam Gospodarczyk

I'm just curious

brain.overment.com

Jako full-stack dev, co jakiś czas potrzebuję skonfigurować nginx na potrzeby moich projektów, szczególnie tych na potrzeby nauki. Pomimo tego, że nginx nie jest dla mnie czymś nowym, w kursie znalazłem wyjaśnienia oraz techniki, które już teraz mi pomagają. Zdecydowanie polecam!

Dariusz

Architekt IT

dkrakowski.pl/

Sporo treści w krótkiej formie. Idealne na taski samorozwoju. Cały kurs zwiera wiedzę jaka jest potrzebna do codziennej pracy deva. Bardzo udana konwencja szkolenia osób.

Adam Nawrocki

samozatrudniony

itczabrze.pl

Kurs super - zawsze jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia szkoleń przez Jakuba. Ja potrzebowałem takich podstaw, żeby wiedzieć jak zrobić proxy przez nginx i skonfigurować kilka domen na jednym serwerze. Ten kurs pokazał mi wszystko czego potrzebowałem. Polecam

Jacek

One Man Army

it-solutions24.pl

Nginx w godzinę to pigułka wiedzy i sama praktyka. Świetne wprowadzenie do technologii. Jakub jak zwykle podaje samo "mięso". Bardzo fajna lekcja na temat certbota i Let’s Encrypt.

Łukasz Sroga

IT Systems Specialist

Świetny kurs, w zaledwie godzinę doskonale wytłumaczone podstawy działania NGINX. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wielogodzinne czytanie dokumentacji i szukanie poradników to polecam :)

Zbigniew Bednarczyk

Wiedza Jakuba, jak i sposób w jaki ją przekazuje, jest na najwyższym poziomie, super !!!

RoBERT

Super szybki kurs o NGINX. Szczegółowo objaśnione wszystko krok po kroku. Całkowita ściąga na szybkie uruchomienie serwera i jego poźniejsza administrację. POLECAM!

Bardzo merytoryczny kurs i świetny prowadzący. Wiedza podana w przystępnej formie, ani trochę nie żałuję zakupu ;)

Michał K

Bardzo przystępny kurs. Poruszone najważniejsze kwestie i rzeczowo wyjaśnione !

Jakub Wink

Nie ma w całym Internecie tak dużej ilości wiedzy skondensowanej w tak krótki czas. A co najlepsze, to wszystko zrozumiałe dla prawdziwego laika. Naprawdę warto !

Robert Wasilewski

Jak na kurs w godzinę to samo mięcho, które obejmuje różne aspekty. Dla mnie super

Bartosz Budzynowski

SRE at HomeLab

Polecam kurs Nginx i inne kursy z serii w godzinę. Wiedza w pigułce która pozwoli na szybki start pracy z omawianym rozwiązaniem.

Dariusz Sosnowski

Kurs krótki, aczkolwiek treściwy. Skondensowana dawka wiedzy podana w przystępny sposób, poparta przykładami. Polecam.

Kacper

Świetnie wytłumaczony każdy krok. Każdy po tym kursie na pewno będzie potrafił obsłużyć podstawy nginxa